2800 TL başlangıç için elektro gitar önerisi

Çok düşük bir bütçe. Bir şekilde gitar bulsanız da ne çaldığınız parçadan keyif alırsınız ne de elde etmek istediğiniz tonu alırsınız. Amfi konusuna girmiyorum bile. En az 1500-2000 TL de ona baymak gerekiyor. Eğer hevesiniz varsa sağlam bütçeyle girin yoksa ilerde pişman olursunuz. Bana da söylendi bu ne pişman olacam diye düşündüm ve pişman oldum. O yüzden bu işe girişip devam etmeyi düşünüyorsanız kenara 5-6K ayırmış olun.

Çok düşük bir bütçe. Bir şekilde gitar bulsanız da ne çaldığınız parçadan keyif alırsınız ne de elde etmek istediğiniz tonu alırsınız. Amfi konusuna girmiyorum bile. En az 1500-2000 TL de ona baymak gerekiyor. Eğer hevesiniz varsa sağlam bütçeyle girin yoksa ilerde pişman olursunuz. Bana da söylendi bu ne pişman olacam diye düşündüm ve pişman oldum. O yüzden bu işe girişip devam etmeyi düşünüyorsanız kenara 5-6K ayırmış olun.
Tamamdır hocam, teşekkür ederim.

Biraz üstüne koyabilirseniz bir SX Stratocaster alabilirsiniz sizi kesinlikle üzmez. Birkaç ufak modifiye ile sizi sahneye çıkarabilecek bir potansiyelde kendisi. HH isterseniz bütçeyi 4000+'Ya çıkarmanız lazım.
Amfi olarak ise 2. elden 1000-1300TL civarına Boston GA15R tadında bir amfi alırsanız sizi oldukça tatmin edecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı