2800 TL monitör önerisi

moosmoos

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir monitör almak istiyorum fakat çok fazla seçenek var bu yüzden birazcık arada kalmış olabilirim ve monitörden de iyi anladığımı iddia eden birisi değilim. İsteğim şu, monitörden iyi anladığını iddia eden arkadaşlar maksimum 2800 TL olacak şekilde sistemime en uygun olabilecek monitörü önerirse gerçekten sevinirim.
Özetle sistemim,
  • RX 5700 XT'nin yeni çıkacak modellerinden birini satın alacağım.
  • Ryzen 5 3600X.
  • G.Skill 2X16 GB 3600 MHz.
  • MSI X570-A PRO Gaming.
  • Corsair CX850M 850W.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSİ MAG271CQR 27 inç, 1MS, 144Hz, VA panel 2400 TL’ ye Vatan bilgisayardan aldım. 3 gün oldu daha ne olsun derim. Arkası ışıklı mışıklı. Şuan senin aradığın fiyat aralığında.

Ne amaçla kullanacaksın?
4k mı? Hayır o kadar da abartmaya gerek yok bence.
Ne amaçla kullanacaksın?
Yani bir monitör kaç farklı amaç ile kullanılabilir ki? Oyun, film-dizi
MSİ MAG271CQR 27 inç, 1MS, 144Hz, VA panel 2400 TL’ ye Vatan bilgisayardan aldım. 3 gün oldu daha ne olsun derim. Arkası ışıklı mışıklı. Şuan senin aradığın fiyat aralığında.
Maalesef vatan da ki stokları bitmiş o ürünün :(
Söylediğiniz ürünün 2800 TL'sini buldum ve çok iyi görünüyor fakat aynı kalite de daha ucuzu varsa onu tercih ederdim.

Yeni bir monitör almak istiyorum fakat çok fazla seçenek var bu yüzden birazcık arada kalmış olabilirim ve monitörden de iyi anladığımı iddia eden birisi değilim. İsteğim şu, monitörden iyi anladığını iddia eden arkadaşlar maksimum 2800 TL olacak şekilde sistemime en uygun olabilecek monitörü önerirse gerçekten sevinirim.
Özetle sistemim,
  • RX 5700 XT'nin yeni çıkacak modellerinden birini satın alacağım.
  • Ryzen 5 3600X.
  • G.Skill 2X16 GB 3600 MHz.
  • MSI X570-A PRO Gaming.
  • Corsair CX850M 850W.
ASUS PG258Q (21 Ay Garantili) - Technopat Sosyal Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı