2800 TL Telefon Önerisi

Biliyorum dostum. Sadece çoğu kullanıcının 1-2 yıl kullanıp bırakmasından dolayı yazdım. Xiaomi bence tam bir F/P ürünüdür. İşlemcisi gerçekten son zamanda iyi.

Orta segment tamam, ama üst seviye cihazlarında bile USB 3.1 yerine USB 2.0 kullanan bir markayı tercih etmezdim şahsen. Realme'de bu şekilde. Oppo Find X, OnePlus ve Samsung Galaxy S serileri önceliğim olurdu benim üst seviyede. Ama orta segmentte Xiaomi düşünülebilir.

Önerilerinizi araştırdım, M21 ve M31 arasında gidip geliyorum. Ama biraz bütçeden kısarak 2500 TL'ye Samsung Galaxy M21 almaya daha sıcak bakıyorum şu anda. Bu tercih benim isteklerimi karşılar diye düşünüyorum? Yoksa aradaki yaklaşık 300 TL'lik farkı verip her şeye rağmen M31 almam daha mı mantıklı?

Önerilerinizi araştırdım, M21 ve M31 arasında gidip geliyorum. Ama biraz bütçeden kısarak 2500 TL'ye Samsung Galaxy M21 almaya daha sıcak bakıyorum şu anda. Bu tercih benim isteklerimi karşılar diye düşünüyorum? Yoksa aradaki yaklaşık 300 TL'lik farkı verip her şeye rağmen M31 almam daha mı mantıklı?
M31'in 6 GB RAM 6000 mAh pili var 300 TL fark değer.

Önerilerinizi araştırdım, M.21 ve M31 arasında gidip geliyorum. Ama biraz bütçeden kısarak 2500 TL'ye Samsung Galaxy M.21 almaya daha sıcak bakıyorum şu anda. Bu tercih benim isteklerimi karşılar diye düşünüyorum? Yoksa aradaki yaklaşık 300 TL'lik farkı verip her şeye rağmen M31 almam daha mı mantıklı?

M31 düşünüyorsanız 2800TL. 300TL daha vermeye gerek yok. Zaten attığım linkte Samsung Türkiye tarafından satılıyor.

@189454 öyle, SD 875 modeli de yine Samsung tarafından üretilecek. iPhone işlemcileri de Samsung ve tsmc tarafından üretiliyor.

Aynen öyleymiş. Apple, A14 yongaları için TSMC'nin bütün 5NM kapasitesini doldurmuş. Qualcomm'da Samsung'a kaldı sanırım. ARM Cortex-X'ten umutluyum ama, bakalım Exynos 1000 ve SD875'in performansları nasıl olacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı