2800TL 2K monitör önerisi

Bütçe
2800

Omae wa mou

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3000TL'yi geçmeyecek şekilde mümkünse IPS ve 2k olacak şekilde monitör önerir misiniz?

Acelem var bugün almak zorundayım.

Benim aklımda bu monitör vardı fakat 4ms olması aklıma takıldı, sizce 4ms olması üzer mi?

Bu monitör nasıldır?

Önerilerinizi bekliyorum, iyi akşamlar :)

Arkadaşlar 3000TL'yi geçmeyecek şekilde mümkünse IPS ve 2k olacak şekilde monitör önerir misiniz?

Acelem var bugün almak zorundayım.

Benim aklımda bu monitör vardı fakat 4ms olması aklıma takıldı, sizce 4ms olması üzer mi?

Bu monitör nasıldır?

Önerilerinizi bekliyorum, iyi akşamlar :)
İkinci attığınız LG iyi. Aynı modelden 75 HZ olanını Dayım kullanıyor şuan'a kadar hiçbir sorunu çıkmadı.

LG olan model alınır mı? Bildiğiniz sorunları var mı?

LG olan modelin bu sorunu var.:

Odyssey G5 ışık sizmasina sahip.

e ne alacağım öyleyse :(
LG olan modelin bu sorunu var.:

Odyssey G5 ışık sizmasina sahip.

O sorun ışık sızması değil mi? Tüm IPS monitörlerde var diye duymuştum sizce büyük bir sorun teşkil eder mi ?

O sorun ışık sızması değil mi? Tüm IPS monitörlerde var diye duymuştum sizce büyük bir sorun teşkil eder mi ?
Teşkil etmez hocam LG'yi alın. Rahatsız edecek kadar ışık sızması olursa zaten değişim yaparlar merak etmeyin. Her IPS panelde ışık sızması mümkün. En kötü monitörde ışık sızması olmaz en iyi monitörde olabilir, şans işi.

IPS monitörlerde IPS glow olarak da geçebiliyor. Her monitörde var deyip kenara atmak yerine bunun gibi monitörlere yönelebilirsiniz.
Ancak bütçenin biraz üstünde.

Geri
Yukarı