29 inç ve üzeri Monitör Önerisi

Shanti7

Decapat
Daha fazla  
29" üzeri kronik sorunu olmayan üzmeyecek bir monitör arıyorum fiyat ne kadar düşük olursa o kadar mutlu olurum pek oyun oynamıyorum genel olarak iş ve çalışma için kullanacağım.
İki seçenek kendim buldum ama tabi hiçbir fikrim yok haklarında 6000 lirayı da çok geçmezse mutlu olurum

Up

Son düzenleme:
Bu monitörü bende dün aldım. Daha gelmedi iyzico ile öde seçeneği ile alırsan 2700 tl ye geliyor 300 tl indirim yapıyor. Oyun oynamıyorsan en nihayetinde samsung markalı orijinal ürün kaçırma derim 2700 tlye 32 inc monitörün m sini alamazsın :)

Aynen öyle bende öyle düşünüyorum ancak fhd olması biraz kafamı karıştırıyor yakından piksel görmek istemem markası her ne olursa olsun burada da pek yardımcı olan olmadı gerçi zaten bahsettiğim boyutlarda çok fazla seçenekte yok gibi

B
Aynen öyle bende öyle düşünüyorum ancak fhd olması biraz kafamı karıştırıyor yakından piksel görmek istemem markası her ne olursa olsun burada da pek yardımcı olan olmadı gerçi zaten bahsettiğim boyutlarda çok fazla seçenekte yok gibi
Beklersen ben geldiğinde sana bilgi verebilirim ama fiyat ve iyzico indirimi hala devam eder mi bilmiyorum

Max 6000 gibi düşünüyorum 27 de olabilir gibi düşünüyorum çünkü üstünde çok seçenek yok anladığım kadarıyla

Aslında demek istediğim 32 altı tam onu yazmamışm tabi buna karar verdim gibi yorumlarda olumlu ama 29 inç gibi bir seçenek pek bulamadım bilhassa IPS panel

Çok sevinirim artık o kısmına çok takilmamam gerekecek:)

Aslında demek istediğim 32 altı tam onu yazmamışm tabii buna karar verdim gibi yorumlarda olumlu ama 29 inç gibi bir seçenek pek bulamadım bilhassa IPS panel

Çok sevinirim artık o kısmına çok takilmamam gerekecek:)

Sen Ultrawide bir monitör arıyorsun.
Seçenekler 29 inç ve 6K bütçe olarak belli. Kısıtlı bir seçenek varken olanlar üzerinden yorumlama yapılır.
Senin baktığınhttps://www.epey.com/monitor/lg-ultrawide-29wq600-w.html bu monitör.
İyidir. Alabilirsin. Daha ilerisi bütçeni aşıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı