29 yaşındaki bir kadın 16 yaşında bir erkeğe aşık olabilir mi?

İlişkiniz olması etik değil ama olabilir fakat o kadın size aşık olamaz yalnız ve ilgiye ihtiyaç duyan bir kadındır sizde istediği ilgiyi ona veriyorsunuzdur ergenlik çağında olduğunuz için de hoşunuza gidiyordur. Ergenlik çağında uçan kuşa bile...

Kadından bir çıkarın var mı? Belki bir ülkeden vatandaşlık alacaksındır belki zengindir. İkisi de değilse 13 yaşında 26 yaşındaki kuzenine aşık olan sen ve o yaştaki bir çocuğu seven kuzenin çok hastalıklı zihinlere sahipsiniz.
Öyle olsa direk fark ederim zaten. Doğdumdan günden beri sürekli gözü benim üzerimde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha 16 yaşındasın, Ergensin duyguların çabuk değişebilir ve ileri de sıkıntı yaşayabilirsin vermiş olduğun kararlardan dolayı. Sonuçta hayat senin Aşkın yaşı yoktur derler fakat;

Senin yaşın daha 16 Türkiye de hala çocuksun kanuna göre. Eğer 18 yaşında olup da böyle bir soru sormuş olsaydın belki farklı izlenimler, yorumlar yazabilirdi insanlar. Fakat ben senin yerinde olsam iyi düşünür taşınırdım.

Geri
Yukarı