29000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
29000
Arkadaşlar bana güzel bir laptop önerir misiniz tercihen RTX 3070 ve 1 TB depolama olursa güzel olur.
Lenovo Legion 7I nasıldır sizce.
Hocam beni sakın yanlış anlamayın. Para sizin ve nasıl değerlendirmek tamamen size kalmış. Ancak böylesine güzel bir bütçeyle neden masaüstüne yönelmiyorsunuz. Genelde bu tarz konulara sürekli masaüstü topla diye yorumlar geliyor zaten. Ancak bu kadar yüksek bir bütçeyi dizüstü ile ziyan etmek... (Yazık olur.)

Hocam beni sakın yanlış anlamayın. Para sizin ve nasıl değerlendirmek tamamen size kalmış. Ancak böylesine güzel bir bütçeyle neden masaüstüne yönelmiyorsunuz. Genelde bu tarz konulara sürekli masaüstü topla diye yorumlar geliyor zaten. Ancak bu kadar yüksek bir bütçeyi dizüstü ile ziyan etmek... (yazık olur.)

Çok fazla dışarı çıkmam gerekiyor bilgisayarla o yüzden, evde zaten monitöre bağlayıp kullanıyorum.

3080li ve 165 hz modelleri sürdüler fiyatını düşürmüşler bunun. Kasımda 18k civarıydı. Geçenlerde 29k civarıydı. Üst modelleri de var. 140w ekran kartı 330 w güç kaynağı. Bilgisayar 2.765 kg. Adaptör 1.265 kg.
Geçenlerde legion 5 pro almıştı bir arkadaş ingilizce klavye trendyoldan.

Geri
Yukarı