2900'e aldığım GTX165 super 3500 TL olmuş!

Birkaç ay önce arkadaşa incehesap indiriminde ASUS ROG Strix OC modelini 1800 veya 1900 liraya almıştık.

1300'e aldığım ASUS ROG STRIX RX570 8 GB 7400 TL!

Stokları beklemek sandığından daha uzun bir süre bu arada. Arada düşüyor artıyor. Daha iyi fiyat için Haziran'ı beklemeliler.
Yok kanka haziran falanda kolpa bence, 3 ay önceki konuları okudum ocak şubatta düzelir demişler. E hani? kim diyor şu ayda düzelicek diye. Diyorsa da kolpa diyor.

1300'e aldığım ASUS ROG STRIX RX570 8 GB 7400 TL!

Stokları beklemek sandığından daha uzun bir süre bu arada. Arada düşüyor artıyor. Daha iyi fiyat için Haziran'ı beklemeliler.

Haziran'da fiyatların düşmesi hayal 2021 de ekran kartları fiyatları düşmeyecek çünkü sadece ekran kartında değil yarı iletken üretiminde sorunlar var ve talep karşılanamıyor.

Haziran'da fiyatların düşmesi hayal 2021 de ekran kartları fiyatları düşmeyecek çünkü sadece ekran kartında değil yarı iletken üretiminde sorunlar var ve talep karşılanamıyor.
Aslında problem yok da Apple'ın burnunu sokması yüzünden firmalar arası problem yaşandı. Üretim olduğu gibi devam ediyor da sevkiyatı gerçekleşmiyor.

Bir kaç haftada fiyat düşmez tabi, NVIDIA bey haziran/temmuz gibi düzelir diyordu fiyatlar. Bence fiyatı artmışken okut sen o kartı 🤣
Okutsam ne yapıcam kanka ya. Valla pişman değilim 2900e aldığıma her oyunu oynuyorum Allah'a şükür.
Sadece 4 günde mi olmuş bu fiyat artışı? Çok üzücü bir durum. Artık bitsin de kurtulalım.
Evet, maalesef...
Rezillik cidden. Tek fanlı 1650 Super 3500 TL nasıl olabilir anlamış değilim. En az tercih edilen modelidir.
Çift fanlısını alıcaktım okuduğuma göre TUF modeli daha çok ısınıyormuş. Ben de bunu alayım dedim.

Aslında problem yok da Apple'ın burnunu sokması yüzünden firmalar arası problem yaşandı. Üretim olduğu gibi devam ediyor da sevkiyatı gerçekleşmiyor.

Alakası yok hocam tsmc ve Samsung üretimde yetişemiyorlar 2020 de kriz olmamasının sebebi 2019 stoğu tüketildi 2020'nin acısı 2021 de çıkıyor appla alakası yok ki appel için de zarar maliyetleri artıyor.

6 ay önce aldığım 6000'lik PC'm şu an sıfırı 10000 TL. 300 liralık PSU 1000 TL 2.5'luk ekran kartım 6.5 olmuş. Rezillik.

Çift fanlısını alacaktım okuduğuma göre TUF modeli daha çok ısınıyormuş. Ben de bunu alayım dedim.

Yok öyle bir şey eski serissinde vardıda yeni serisinde kaldırıdılar o sorunu boşta 28 derece Full yükte Max 70 derece gördüm ve kasamın soğutması bayağı kötü. Yeni seride ekstra boru falan eklediler iyice düzeldi.

Geri
Yukarı