2900'e aldığım GTX165 super 3500 TL olmuş!

Dört gün önce 2900 liraya aldığım bu kart şu andan itibaren 3500'e çıkmış. Vallahi iyi ki beklememişim diyorum şu an. Stokları bekleyeyim diyen arkadaşlarda bence en ucuza kapatabildiği yerden kapatsın.

3100 TL'ye RTX 2060 almıştım hey gidi günler.

Öncelikle düzgün yazarsanız sevinirim çünkü ceza alma ihtimaliniz olabilir. Apple yarı iletken pazarına girdikten sonra fabrikasını Asya'da açmak istedi fakat müşteri bulamadı. Paravan şirket üzerinden üreticilerle anlaşmaya çalışınca işin içine Samsung girdi ve piyasa payını kaçırmasına engel oldu. Apple daha ucuz fiyat çekince ve üreticiler ona yönelmek isteyince Samsung'da zaten yapması gereken sevkiyatları durdurdu. Türkiye'de de üretim yapmayı planlıyorlardı. Yatırımı askıya aldılar. Yetişememe durumu tsmc ve Samsung tarafından değil ekran kartı üreticilerinden geliyor sürekli. Anlaşmayı feshetmenin yolunu arıyorlar.

Kaynak?

Sistem toplayacak arkadaşlar bu mining davasından dolayı mağdur oldu. Umarım mining yapmanın bir değeri kalmaz.

Bu sistemi bu fiyata almıştım. Şimdi sadece ekran kartı o fiyata.

Dostlar ben de biliyorum 2900e fazla bir fiyata aldım ama daha fazla bekleyemezdim 3 yıldır GT 1030 kullanıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı