2933 MHz SODIMM RAM bulamıyorum

@N0TA 3000 MHz alın sorun olmaz. 3200 MHz de alırsanız anakartın desteklediği hızda çalışır. Anakart 3200 MHz destekliyor ise 3200 almanız daha stabil olur.

2933 MHz RAM arayan arkadaşlar monster destek bölümünden sisteminizin sn yüksek hangi frekans RAM desteklediğini öğrenin ona göre hareket edin. Belki 3200 destekliyordur. Ve sn az 3 Farklı müşteri hizmetleriyle görüşün, çünkü orda çalışan arkadaşların üst düzey bilgisayarcı oldukları konusunda şüphelerim var :) dediğim gibi 3 Farklı kişiye bağlanın üçüne de sorun cevabı benimle de paylaşın. Benimkide 2933 destekli yazıyor ama 3200 ü destekliyorsa 2933 takmayalım. 300 MHz fark ediyor sonuçta

bu laptobu mayıs ayında aldım ssd yükseltmesiyle birlikte o kadar pişmanım ki. şuanda 2933mhz sodimm ram bulamıyorum bu laptopa. keşke ram yükseltmesiyle birlikte alsaydım.

2933 MHz RAM arayan arkadaşlar Monster destek bölümünden sisteminizin sn yüksek hangi frekans RAM desteklediğini öğrenin ona göre hareket edin. Belki 3200 destekliyordur. Ve sn az 3 farklı müşteri hizmetleriyle görüşün, çünkü orada çalışan arkadaşların üst düzey bilgisayarcı oldukları konusunda şüphelerim var :) dediğim gibi 3 farklı kişiye bağlanın üçüne de sorun cevabı benimle de paylaşın. Benimki de 2933 destekli yazıyor ama 3200'ü destekliyorsa 2933 takmayalım. 300 MHz fark ediyor sonuçta.

Dostum yanlış yönlendirme olmasın ancak üründe halihazırda 2933MHz RAM takılı ise sen diğerine istersen 4600MHz tak RAM'ler ortak 2933MHz çalışıyor diye biliyorum. Aynı durum tersi içinde geçerli mesela 2400MHz takarsak iki RAM de 2400MHz hızla çalışıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı