2D robotları öldürdüğümüz oyunun ismi nedir?

maydonozdiyarı

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun başlıktaki gibi. Oyun 2D, Aşırı hatırlayamıyorum ama bizde robottuk galiba ve karşıda yerinde duran robotlar oluyordu sağa doğru giderek robotları teker teker öldürüyorduk, bazı yerlerde kapı falan açıyorduk, save noktaları vardı, safe yerler vardı ve size bu oyunu bulabileceğiniz noktası şu; hani uzun 2 duvar varsa ve yan yanaysa bunün üstüne çıkmanın bir yolu var. Anlatamadım ama mesela sağdaki duvara atladık sonra soldaki bunu böyle böyle yapınca en üste çıkıyoruz bu oyunda da o var. Ve oyunun ileriki bölümlerinde olan çöl Map'ini hatırlıyorum.(oyun, oyunskor tarzı yerlerde)

Arkadaşlar oyun başlıktaki gibi. Aşırı hatırlayamıyorum ama bizde robottuk galiba ve karşıda yerinde duran robotlar oluyordu sağa doğru giderek robotları teker teker öldürüyorduk, bazı yerlerde kapı falan açıyorduk, save noktaları vardı, safe yerler vardı ve size bu oyunu bulabileceğiniz noktası şu; hani uzun 2 duvar varsa ve yan yanaysa bunün üstüne çıkmanın bir yolu var. Anlatamadım ama mesela sağdaki duvara atladık sonra soldaki bunu böyle böyle yapınca en üste çıkıyoruz bu oyunda da o var. Ve oyunun ileriki bölümlerinde olan çöl Map'ini hatırlıyorum.(oyun, oyunskor tarzı yerlerde)
Ghostrunner olabilir mi?

Steam sayfası

Geri
Yukarı