2K 165 Hz Monitör Önerisi

Bozor

Picopat
Merhabalar PC topluyorum onun içinde kendime yeni monitör almak istiyorum. Ekran boyutu olarak 24.5-27 düşünüyorum yenileme hızı 144-165. Çözünürlük 2K. Ekran teknolojisi olarak ne seçmem gerekli bilmiyorum. Tepkime süresi olarak damin 1ms. Monitör Curved olursada fena olmaz. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar PC topluyorum onun içinde kendime yeni monitör almak istiyorum. Ekran boyutu olarak 24.5-27 düşünüyorum yenileme hızı 144-165. çözünürlük 2K. Ekran teknolojisi olarak ne seçmem gerekli bilmiyorum. Tepkime süresi olarak damin 1ms. Monitör Curved olursada fena olmaz. Bana yardımcı olabilir misiniz?

2K alacaksanız IPS düz panel daha iyi olur. Curved ekranlar genellikle VA panellerle kullanılıyor ve iyi oluyor. IPS'in renk canlılığı ve 2K çözünürlüğün netliği sizin için daha iyi olacaktır.

3k civarı düşünüyorum.
2K alacaksanız IPS düz panel daha iyi olur. Curved ekranlar genellikle VA panellerle kullanılıyor ve iyi oluyor. IPS'in renk canlılığı ve 2K çözünürlüğün netliği sizin için daha iyi olacaktır.
Hocam çok teşekkür ediyorum. Tatmin eden bir cevap. VA IPS arasında ne kadar fark vardır sizce?
Hocam oynayacağın oyunları vs ekran kartını söyleyebilir misin?
Rekabetçi oyun oynamıyorum arkadaşlarım isterse eğlenmek için gireriz. Sizin için yeterli bir cevap mıdır? Gpu daha alamadım ama 3060ti veya 3070 düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı