2K/4K Monitör Tavsiyesi

John_cena312

Decapat
2K veya 4K (belki 5k da olabilir), G-SYNC ve HDR monitör tavsiyeniz var mı yalnız 60 hz olmasın. Veya FHD de olabilir ama renkler canlı olsun.
Düzenleme: 3500 TL'ye kadar bütçe var.
Düzenleme: HDR olmasına çok gerek yok canlı renkler olsun yeter.

Son düzenleme:
Ekran kartınız nedir acaba tam olarak 2K mı yoksa 4K mı ona karar vermelisiniz. 2k monitör olarak kendi kullandığım MAG271CQR tavsiye edebilirim . Herhangi bir sorun olursa cevaplayabilirim bildiğim kadarıyla .

İki monitör de çok güzel ama ikisinde de G-sync yok. Bir de Asus xg248q tasarımını çok beğendim ama TN panel olduğu için renkler çok güzel değil diyorlar ona benzer bir şey olsa da iyi olur.

İki monitör de çok güzel ama ikisinde de G-sync yok. Bir de Asus xg248q tasarımını çok beğendim ama TN panel olduğu için renkler çok güzel değil diyorlar ona benzer bir şey olsa da iyi olur.

Teknik olarak g-sync yok ancak ben kullanıyorum nvida son yaptığı çalışmalarda freesync monitörlerde gsync açmaya olanak sağlamıştı .Ben şuanda monitörümü g-sync ile kullanıyor bir sıkıntısını görmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı