2K monitör önerisi

flainn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba SouthPaws | AMD Ryzen 5 5600 | 2 x 8 GB DDR4 | Radeon RX 6700 XT 12 GB | 500 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com sanırım linkteki PC'yi alacağım. Ve herkes bu PC ile 2K monitör kullanmamın daha iyi olacağını söyledi. Bana 2K 144 veya 165 Hz Gaming bir monitör önerebilir misiniz? Fiyatı uygun olursa süper olur, çünkü ben bir göz gezdirdim en ucuzu 7 bin TL anlam veremedim. 2K monitörler o kadar mı oluyor?

IPS panel 165 ve 144 Hz monitörler için söylediğiniz fiyat oldukça makul fiyatlardır. IPS panel harici sakın almayın. MSI'ın bir modeli var bu fiyat bandına önerebileceğim ona bakabilirsiniz. İsterseniz link atarım size. 5 ay önce olsa 3'e alırdınız.
Hocam alın bunu ben de aynısını kullanıyorum. Çok kaliteli sağlam bir monitördür. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden.

IPS panel 165 ve 144 Hz monitörler için söylediğiniz fiyat oldukça makul fiyatlardır. IPS panel harici sakın almayın. MSI'ın bir modeli var bu fiyat bandına önerebileceğim ona bakabilirsiniz. İsterseniz link atarım size. 5 ay önce olsa 3'e alırdınız.
Hocam alın bunu ben de aynısını kullanıyorum. Çok kaliteli sağlam bir monitördür. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden.

Çok teşekkürler hocam.

Yaklaşık 1 yıldır LG 27GN800-B kullanıyorum. Monitör ayağı biraz kalitesiz, çok fazla ergonomi seçeneği sunmuyor ama renk kalitesi bakımından çok memnun olduğumu söyleyebilirim.

Dell 27 S2721DGF​

Dell'in bu monitörünü kullanıyorum şu an. Uzun süreli araştırıp bu monitörü almıştım. Hem FreeSync Premium Pro hem G-Sync özelliği var. Nano IPS ekran ve HDR 400 destekliyor. İncelediğim ve yorumlarına baktığım hiç kimsede ne ışık sızması ne ölü piksel ne de herhangi bir sorununu gördüm. Paneli LG'nin paneli ama LG'den daha iyi. Sadece güç verimliliği kötü. Şu an Türkiye'de stok yok ama İtopya'yı takip ederseniz oraya stok koyarlar bence yakında.

Yanlış bilgi
Arkadaşların attığı monitörlere hiç bakma. Hepsi boş monitörler atmış. QHD atılan tüm monitörler. Benim attığım WQHD daha yoğun pixel demek oluyor bu. Diğerlerinde bu kadar haz alamazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşların attığı monitörlere hiç bakma. Hepsi boş monitörler atmış. QHD atılan tüm monitörler. Benim attığım WQHD daha yoğun pixel demek oluyor bu. Diğerlerinde bu kadar haz alamazsın.
Çözğnürlükler aynı, monitörlerin Inch olarak boyutu aynı, piksel aralıkları da aynı haliyle. QHD yerine WQHD yazılmış sadece. Bilmediğimiz fark nedir anlayamadım?

Geri
Yukarı