2K monitör önerisi

Rinnegan 1

Decapat
Arkadaşlar merhaba, ben şu an 1080p 27' monitör kullanıyorum ve sanırım yakında gözlerimi kaybedeceğim. İnternette bir araştırma yapınca pixel density olayını öğrendim, inç başına düşen pikselleri ifade ediyor ve benim monitörümün düşük olduğu için internette hiçbir yazıyı okuyamıyorum, YouTube yorumları falan çok kötü gözüküyor yazılar.
Bana minimum bütçeyle(sadece video izleyip, makale haber okuyorum, oyun hiç oynamam)
27 inch 2K ya da 24 inch 1080p monitör önerir misiniz?

60hertz alsam 2k 27' bulamaz mıyım , amazonda felan baktım 2k'lar çok pahalı ya. İndirim mi beklesem
Kardeşim konuyu açtığın iyi oldu üstteki monitör güzel olsada görünüşü pek iyi değil bence, ben Huawei Mateview GT sipariş ettim yarın gelecekmiş kargoya göre. 2K 165Hz ve 27 İnç kendisi. 3700TL'ye aldım. Gelince fotoğrafları ile incelerim ve size atarım.

Kardeşim konuyu açtığın iyi oldu üstteki monitör güzel olsada görünüşü pek iyi değil bence, ben Huawei Mateview GT sipariş ettim yarın gelecekmiş kargoya göre. 2K 165Hz ve 27 İnç kendisi. 3700TL'ye aldım. Gelince fotoğrafları ile incelerim ve size atarım.
60 hertz modeli var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı