2K monitör önerisi

Bütçe
10,000 TL
Fiyatı
Nano IPS panel kullanan en iyi monitörlerden birisi hocam. Tavsiye ederim tabiiki ancak fiyatı çok uçtu bu sıralar. Ne kadara almayı düşünüyorsunuz?
Fiyatı vatanda 9999 TL olarak gözüküyor,ancak stok yok diyor. Vatanın başka mağazalarında olabilir.Ben Teknosa da gidip canlı gördüm orada 11.000 TL.

Fiyatı

Fiyatı vatanda 9999 TL olarak gözüküyor,ancak stok yok diyor. Vatanın başka mağazalarında olabilir.Ben Teknosa da gidip canlı gördüm orada 11.000 TL.
M32Q da düşünülebilir. O model de o fiyatlarda.

27 inçlik versiyonunun S2721DGF ile karşılaştırması:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

M32Q da düşünülebilir. O model de o fiyatlarda.

27 inçlik versiyonunun S2721DGF ile karşılaştırması:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Üçü arasında senin tercihin hangisi olurdu? Yardımcı olursan sevinirim.

@P R O F O U N D hocam siz yetkili birine benziyorsunuz ne yapacağız bu monitör işini şimdi :) ben 27GP83B-B işine okeyim araştırırken M27Q da görmüştüm onu da yazmışsınız, aynı zamanda 27GP850 modeli de var LG'de 3üne de okeyim ama kararsız kaldım oyun için alacağım ama böyle leş gibi siyah ve beyazlar olmasın renkler düzgün olsun beni yormasın tek beklentim bu açıkçası bir yol yordam gösterir misiniz, teşekkür ederim.

@P R O F O U N D hocam siz yetkili birine benziyorsunuz ne yapacağız bu monitör işini şimdi :) ben 27GP83B-B işine okeyim araştırırken M27Q da görmüştüm onu da yazmışsınız, aynı zamanda 27GP850 modeli de var LG'de 3üne de okeyim ama kararsız kaldım oyun için alacağım ama böyle leş gibi siyah ve beyazlar olmasın renkler düzgün olsun beni yormasın tek beklentim bu açıkçası bir yol yordam gösterir misiniz, teşekkür ederim.
Dostum ben 27 gp850yi almak istiyorum hatta birazdan siparişini vereceğim. Bir sıkıntı olur mu sence?

Dostum ben 27 gp850yi almak istiyorum hatta birazdan siparişini vereceğim. Bir sıkıntı olur mu sence?
valla hocam bende aynı şeyi düşünüyorum 1-2 gün bekleyeyim belki rory bey birşey yazar diye bekletiyorum, bütün sitelerde baktığımda 850 ağır basıyor inceleme videoları da iyi duruyor valla basıp alacağım sonunda :)

Geri
Yukarı