2K Monitör Önerisi

Computer Sosyal

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu 4 üründen hangisi alınır hangisi dolu dolu özelliklidir görüntü açısından, netlik açısından, FPS açısından, hangisi uzun ömür daha fazla götürür hangisi parasını daha fazla hakediyordur sizin önereceğiniz varsa bakarım şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, bu 4 üründen hangisi alınır hangisi dolu dolu özelliklidir görüntü açısından, netlik açısından, FPS açısından, hangisi uzun ömür daha fazla götürür hangisi parasını daha fazla hakediyordur sizin önereceğiniz varsa bakarım şimdiden teşekkürler.
VG27BQ TN panel. Aynı paraya IPS panel olan, benim de kullandığım VG27AQ modelini tavsiye ederim.

Attıklarınız arasında en mantıklısı Viewsonic modeli geldi bana ama @SevenPacer'in dediği gibi o monitörün ips panel kullanan modeli de tercih edilebilir sadece oyun oynuyorsanız biraz film dizi izliyorsanız VA panel alabilirsiniz.VA panel için tavsiyem SAMSUNG LC27HG70 27" 1ms(MPRT)/144Hz FreeSync HDR QHD Curved QLED Gaming Monitör tercihinize göre 3 tanesinin arasından bir tercih yapabilirsiniz.

O zaman tartışmasız Gigabyte. Eğer değer diyorsanız profesyonel bir durumunuz var da ya da zevk meselesi tamamen Gigabyte alın arkanıza yaslanın. Bende ViewSonic olanı kullanıyorum. İyi ki IPS aldım diyorum şu an.

Gigabyte fiyatına daha kaliteli bir ürün var mı peki.
O farklı seviyede bir monitör bütçeniz varsa tabii ki alabilirsiniz.

Gigabyte fiyatına daha kaliteli bir ürün var mı peki.

Yeni konular

Geri
Yukarı