2K monitör tavsiyesi

Aydın85

Kilopat
Daha fazla  
2-3 saat önce bir bilgisayar siparişi verdim. Bu bilgisayara uygun bir de monitör alayım dedim ama demez olaydım.
Yok IPS, yok VA, yok TN panel, bu nedir arkadaş?

Şimdi öncelikle PC'yi kullanım amacım genel olarak oyun oynamak ve arada da film video vs izlemek olacak. Rekabetçi oyunların delisiyim, solo oyunları pek sevmem.

Vaktimi en çok böyle CS:GO, PUBG tarzı oyunlarda geçireceğimi düşünüyorum, arada sırada da işte YouTube'da, orada burada film, dizi falan izlerim.

Limit konusunda sıkıntım yok. Düzgün bir şey olsun, yolda bırakmasın, üzmesin bana yeterli.

2K çözünürlüğe sahip, 27", yüksek Hz ve düşük tepki süresi olan bir monitör düşündüm. Daha önce hiç kavisli monitör kullanmadım ve bu bilgisayar bahsi geçen oyunlarda kaç FPS verir onu da bilmiyorum. O sebep mesela 165 Hz yeter mi yoksa 240+ Hz mi almak lazım onu da bilmiyorum. Ama birçok karşılaştırma videosu izlememe rağmen şu panel olayının içinden çıkamadım, tavsiyelerinizi gerekçeleri ve tecrübeleriniz ile sunarsanız sabaha bu işin kafasını kopartırız.

Daha iyi bir bilgi akışı için PC'nin özelliklerini buraya atıyorum.

1628105436989.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen bende bakıyorum fiyatı çok ucuz geldi bir terslik var diyorum bu işte bilgi için teşekürler üstad..
Kullananların yorumlarına bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Kullananların yorumlarına bakabilirsiniz.

Kardeş 2K çözünürlük istiyor, 2 Bin TL monitör istemiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı