2K Monitör Tavsiyesi

Bütçe belki biraz daha açabilirim ne önerirsiniz başka?
Biraz daha dediğiniz yerde emin olun daha iyi ürünler yok. Daha hızlı bir monitör alırsınız ama siyah doğruluğu çok aşağıya düşer. Hikaye odaklı oyunlar oynayacaksanız bu konuyu da yabana atmamak lazım. Ama sırf sorduğunuz için bir ürün daha bırakayım. Karşılaştırabilirsiniz.

LG 27GL83A 27" 1ms QHD

Biraz daha dediğiniz yerde emin olun daha iyi ürünler yok. Daha hızlı bir monitör alırsınız ama siyah doğruluğu çok aşağıya düşer. Hikaye odaklı oyunlar oynayacaksanız bu konuyu da yabana atmamak lazım. Ama sırf sorduğunuz için bir ürün daha bırakayım. Karşılaştırabilirsiniz.

LG 27GL83A 27" 1ms QHD

Samsung Odyssey ve VIEWSONIC VX2758-2KP arasında hangisi daha iyidir peki?

Samsung Odyssey ve VIEWSONIC VX2758-2KP arasında hangisi daha iyidir peki?
ViewSonic daha önde. Aşağıya tekrardan sunayım.

ViewSonic daha önde. Aşağıya tekrardan sunayım.

Şuan araştırma aşamasındayım iyi bir indirim zamanı almayı düşünüyorum, monster monitörleri hakkındaki düşünceniz nedir birde attığınız LG ile viewsonic yakın fiyata düşerse hangisi alınmalı yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Şuan araştırma aşamasındayım iyi bir indirim zamanı almayı düşünüyorum, monster monitörleri hakkındaki düşünceniz nedir birde attığınız LG ile viewsonic yakın fiyata düşerse hangisi alınmalı yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
Monster konusunda bir şey diyemem. Forumda bir VA panelli bir ürününü önermiştim ama araştırdıktan sonra çok iyi yorumlar almadığını gördüm. Bulaşmamak gerekebilir. Konudaki ViewSonic monitörü de hikaye tabanlı oyunlar oynayacağınız için önceliğe koyuyorum.

Geri
Yukarı