2K21 nereden alınmalı?

Ben almayı düşünüyorum aslında ama çok emin değilim internete yazınca bazı sitelerde özel indirimler oluyor DurmaPlay falan gibi ama sen bilirsin güvenmezsen oralara 2K'nın kendi sitesine falan gibi sitelere bakabilirsin.

Oyun burada 150 TL ama Steam'de 200 TL ne farkı var, nereden almalıyım sizce?
Current Generation alacaksanız hiç almayın. 2K20 oynayın. Sadece Park'ı farklı.

Bende almıştım PS4'de 30 TL'ye şimdi PC'ye geçtiğim için hazır indirim gelmişken alayım diyorum 2K21'i de.

Bence 2K20'ye devam edin. Park hala daha tıklım tıklım.

Hocam 2K yeni nesile odaklandığı için sadece rosterları güncelleyip aynı oyunu çıkarmış. Bu yüzden bu kadar para vermek bence mantıksız. 2K20 Steam'de 40 liraya kadar düşmüştü geçen indirimlerde bence indirim kovalayın.

Keşke oyun firmaları devasa değişikler yapmadıysalar güncelleme getirseler boşuna oyun çıkarmalarına kesinlikle gerek yok ama anlayamıyoruz.

Hocam 2K yeni nesile odaklandığı için sadece rosterları güncelleyip aynı oyunu çıkarmış. Bu yüzden bu kadar para vermek bence mantıksız. 2K20 Steam'de 40 liraya kadar düşmüştü geçen indirimlerde bence indirim kovalayın.

Bilgisayardan oynanmaz. Biz indirimdeyken almıştık. 64 ovr PG adam şekilli smaç basıyor. Her şutu yeşil giriyor. 167 ovr adam gördük. Adam resmen ışınlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı