2miner nano ödeme gecikmesi

Yaparlar elbette ama 2miners çok madenci kaybetti.
İşin ilgici, bu olay hakkında yabancı kaynaklarda bir tane haber bile yok.
Sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi.

Hayır var Reddit mıdır nedir orada konuşuluyor nano geliştiricileri yeni güncelleme ile ugrastiklarini yazmışlar ama hak veriyorum bu olaydan dolayı ben mesela 2miners kullanmiyorum.

Olayın 2miner ile ne alakası var. Sorun 2miners kaynaklı değilki xno (nano) kaynaklı. 2miners 3 çeşit ödeme seçeneği dunuyor ETH, BTC ve nano. Sanki bütün herkes nano ödeme alıyormuş gibi davranmak yanlış olur. Kaldı ki 2miners borsa ya gönderiyor parayı. Borsa mevcut sıkıntıdan dolayı parayı gönderemiyor. Göndermiyor değil yani. Gönderemiyorlar. Bu sırada BTC ödeme alabilirsiniz günlük gelmez birkaç günde bir gelir.

Niye madenci kaybetmiş?
Ödeme alamayan ben dahil çoğu kişi başka havuza geçti.
Adamların yaptığı açıklama bile ciddiyetsizlik.
Olayın 2miner ile ne alakası var. Sorun 2miners kaynaklı değilki xno (nano) kaynaklı. 2miners 3 çeşit ödeme seçeneği dunuyor ETH, BTC ve nano. Sanki bütün herkes nano ödeme alıyormuş gibi davranmak yanlış olur. Kaldı ki 2miners borsa ya gönderiyor parayı. Borsa mevcut sıkıntıdan dolayı parayı gönderemiyor. Göndermiyor değil yani. Gönderemiyorlar. Bu sırada BTC ödeme alabilirsiniz günlük gelmez birkaç günde bir gelir.
Güzel yazmışsınız ama 2miners olay olduğundan beri hatta 2 gün geçtiğinden beri nano ödeme sistemini askıya almadı, madem sorun var, ana sayfana yazarsın bir açıklama, bizde uğraşmayız oradan buradan bilgi aramaya, işin içinden de bizi ilgilendirmiyor diye çıkmazsın, zaten bu olaydan sonra kimi başka ödeme sistemine veya havuza yönlendi.

Ödeme alamayan ben dahil çoğu kişi başka havuza geçti.
Adamların yaptığı açıklama bile ciddiyetsizlik.

Güzel yazmışsınız ama 2miners olay olduğundan beri hatta 2 gün geçtiğinden beri nano ödeme sistemini askıya almadı, madem sorun var, ana sayfana yazarsın bir açıklama, bizde uğraşmayız oradan buradan bilgi aramaya, işin içinden de bizi ilgilendirmiyor diye çıkmazsın, zaten bu olaydan sonra kimi başka ödeme sistemine veya havuza yönlendi.

Çok güzel demişsin ağzına eline sağlık.

Nano yetkilileri, 19 Mayıs da açıklama yapmışlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı