2miner nano ödeme gecikmesi

Tristan05

Centipat
Daha fazla  
Selam bugün ödememi saat 00.52 oldu alamadım. Saat 14.18'de işleme alınan coinlerim en son nanoya çevrildi yazısıyla kaldı. Mesaj attım gelen cevabı söylüyorum. Nano coin saldırı altındaymış ödemeler yavaş yavaş yapılacakmış. Ben nanoyu bıraktım ödemem gelene kadar 2miners nano devam etmeyeceğim tercih sizin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelir gelir. Nano'da sorun varsa bu 2miners'lık bir durum değil, düzelince gönderirler.
NANO ismini XNO yaptığında da büyük gecikmeler oldu. Ama herkesin hesabına yattı.

Selam bugün ödememi saat 00.52 oldu alamadım. Saat 14.18'de işleme alınan coinlerim en son nanoya çevrildi yazısıyla kaldı. Mesaj attım gelen cevabı söylüyorum. Nano coin saldırı altındaymış ödemeler yavaş yavaş yapılacakmış. Ben nanoyu bıraktım ödemem gelene kadar 2miners nano devam etmeyeceğim tercih sizin.
Benim hala yatmadı. Normalde dün yatması gerekiyordu.
Sizin ödemede bir gelişme var mı?

Gelmiyor 2 gün oldu.
NANO ödemeleri!

NANO blok zinciri, para yatırma ve çekme işlemlerinin gecikmesine neden olan bir spam saldırısı yaşıyor. Bizim ödemelerimiz de etkilendi.

Yani, bunun ne zaman çözüleceğini söylemenin bir yolu yok, onlar üzerinde çalışıyorlar, ellerinden geldiğince hızlı çözmeye çalışıyorlar ve hiçbir şekilde alakamız yok ve yapabileceğimiz hiçbir şey yok.

Talebiniz için teşekkürler!
İyi şanslar!
2Miners Destek Ekibi
NANO ödemeleri!

NANO blok zinciri, para yatırma ve çekme işlemlerinin gecikmesine neden olan bir spam saldırısı yaşıyor. Bizim ödemelerimiz de etkilendi.

Yani, bunun ne zaman çözüleceğini söylemenin bir yolu yok, onlar üzerinde çalışıyorlar, ellerinden geldiğince hızlı çözmeye çalışıyorlar ve hiçbir şekilde alakamız yok ve yapabileceğimiz hiçbir şey yok.

Talebiniz için teşekkürler!
İyi şanslar!
2Miners Destek Ekibi
Yani soğuk su içelim 4-5 gündür biriktiriyordum toplu çekeyim diye gitti 35 dolar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı