2miners kazılan birim düşüyor

samc34

Kilopat
Saat 22:00 gibi 0.001135'lerde olan son 24 saatin kazancı 5 saat geçtikten sonra 0.001038. Mining yaptıkça bunun artması gerekirken hangi mantıkla düştüğünü anlayamadım.

Dün gece saat tam 03:00'te ödenmemiş bakiyem 0.004411 idi. Şu an 0.005470. yani tam 24 saatte yaklaşık 1060 kazmış. 5 dolar dahi yapmıyor. Ethermine'da dolar ve ETH şu ana göre daha düşükken 6.5 dolarlara kadar alabiliyordum ben. 2miners sanırım pişman ediyor beni.

Bir de RTX 3060 Ti için ortalama hashrate 30-31 gösteriyor. Halbuki stabil 43.5 kazıyor.

Artı olarak ben Ethermine'da kazarken RTX 3060 Ti ile 5-6 saat oyun oynadığım için kazım gücü 5-6 saat boyunca 37-38'lere düşüyordu. Şu an 24 saat sabit 43.5 olmasına rağmen arada ciddi uçurum var.

1636760412256.png

Son düzenleyen: Moderatör:
2miners avrupa vs kodlarını gireceğiz. Sadece cüzdan kodu kalacak. Bitcoin cüzdan kodu mu alacağız nasıl ilerleyeceğim. Bir ara nanoda yaptım ama uzun zaman geçti üstünden.
BTC almak istersen BTC cüzdan kodu, Nano almak istersen Nano cüzdan kodu giriyorsunuz bu kadar. Gerisini onlar hallediyor, her gün düzenli ödeniyor eşik değeri geçerseniz.

Hangisini aldığımızın 3-5 kuruş dışında bir farkı var mı?
Nano hemen yatar miktarı düşük olduğundan (0.0005 eth 2 dolar civarı), Btc de (0.005 ETH 15 dolar civarı). Ben nano alıyorum her gün ödeme almak güzel oluyor analiz açısından. 14 : 45 te gönderiyorlar. Binance'da 3 saat sonra geçiyor her gün fiks. Hiç bir şey yapmıyorsun onlar hallediyor.

Nano hemen yatar miktarı düşük olduğundan (0.0005 eth 2 dolar civarı), Btc de (0.005 ETH 15 dolar civarı). Ben nano alıyorum her gün ödeme almak güzel oluyor analiz açısından. 14 : 45 te gönderiyorlar. Binance'da 3 saat sonra geçiyor her gün fiks. Hiç bir şey yapmıyorsun onlar hallediyor.
Binance hesabından nano cüzdan kodunu metine yapıştıyırouz. 2miners havuz kodlarınıda giriyoruz başlatıyoruz bu kadar değil mi?

Saat 22:00 gibi 0.001135'lerde olan son 24 saatin kazancı 5 saat geçtikten sonra 0.001038. Mining yaptıkça bunun artması gerekirken hangi mantıkla düştüğünü anlayamadım.

Selamlar bu kısım için cevap vereyim, diğerleri konuşulmuş zaten. Gördüğün rakam 24 saatlik bir ekran görüntüsü. Madencilerinizin performansı dakikalık/saatlik vs değişebilir. Bu sebep ile, herhangi bir anda baktığınızda ekranda 24 saatlik kazım görmenize rağmen, bu rakamlar, baktığınız an ile 24 saat geçmişini referans alarak size iletilmekte. Hashrate de olan dalgalanmalar sebei ile, saat 15:00'teki 24:00 saat getiriniz, 16:00'daki getirinizden farklı olabilir. Bu da tamamen 14:00/15:00 arasındaki performans ile 15:00/16:00 arsındakiperformans farkından kaynaklanmaktadır. En gerçeğe yakın takibi ödül sayfası ile yapabilirsiniz (günlük olarak),
@samc34 ayrıca şunu da özellikle belirteyim, sadece adet (quantity) kıyaslaması yapın, para (Value) ya da MH/s kıyaslaması sizi yanıltır. Aynı olduğu iddia edilen 2 sistemde, aynı pool içinde (örneğin 2miners) farklı MH/s (performans) raporlayabilir. Bu da tamamen sistemin kararlılığına ve çalışma şartlarına bağlıdır. Günün sonunda sadece elinize geçen ETH miktarına bakın, onu kıyaslayın. Ki bu bile %100 doğru kıyaslama olmayacaktır, ama yapabileceğimiz en iyi takip/kıyaslama budur.

Ayrıca 2miners geçerseniz, imkanınız varsa/izin veriyorsa, mümkün oldukca biriktirip öyle çekin. Atıyorum ETH çekimi şu an ortalama 135 gwei gaz ücretine sabitlendi. Kabacana bir çekim 6 USD. 10 dolar da çekersen 6 USD 1000 dolar da çekersen 6 USD. Dediğim gibi imkan var ise, imkan yok ise, kazdığını anında harcaman gerekiyorsa, zaten yapacak bir şey yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı