2miners minimum ödeme miktarından az ödedi

Turquoise Blue

Hectopat
Daha fazla  
5-6 gündür ilk kez 2miners sitesinde kazım yapıyordum. Sitedeki günlük kazancı beğenmediğim için başka havuza geçip buradaki ödememi almak için minimum ödemeyi 0,005 olarak ayarladım. 0,0062 ETH birikmişti. Site bana 0,002614 ETH ödeme yaptı ve 0.001239 gönderi ücreti kesti. Yani toplam 0,003853 ETH işlem gördü ve kalan ETH hala sitede bekliyor. 0,005 minimum ödemesi olan 2miners bu şekilde nasıl ödeme yaptı anlam veremedim. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumunu bekliyorum.

InkedEkran Alıntısı_LI.jpg

2Miners, Nicehash gibi sistemler kullanmanız çok saçma. Adamlara kazıyorsunuz onlar da size ne verirse o mantıkda çalışıyor. Muhtemelen geri alamazsın NiceHash'de aynı problemleri yaşamıştım. Binance veya Coinbase gibi büyük borsaların havuzuna gir saniye saniye kazdığın an paran cebine düşsün boşuna uğraşma. Tefeciden farkı yok bu sitelerin.

Ethermine çok sağlam bir sistemi var site içinde 0.000küsur para bile kalmıyor ve aktarım ücretini kendin ayarlıyorsun eğer düşük komisyon seçersen gas fee düşünce paranı alıyorsun ve tamamen anında yatıyor tavsiye ederimm.

İlk defa kazım yapıyorum demedim yanlış anlaşılmasın. 2minersta ilk kez kazım yaptım ve sonuç paylaştığım gibi. 6-7 aydır mining yapıyorum Ethermine'ı ve flexpoolu uzun süre kullandım. Binance poolu da çok kullandım. En son 52 mh hızıma Binance pool 40 mh ortalama verdiği için 2miners denemek istedim.
2Miners, NiceHash gibi sistemler kullanmanız çok saçma. Adamlara kazıyorsunuz onlar da size ne verirse o mantıkda çalışıyor. Muhtemelen geri alamazsın NiceHash'de aynı problemleri yaşamıştım. Binance veya Coinbase gibi büyük borsaların havuzuna gir saniye saniye kazdığın an paran cebine düşsün boşuna uğraşma. Tefeciden farkı yok bu sitelerin.

2miners yapısı gereği nice hash gibi bir sistem değil. Diğer pplns sistemi kullanan siteler gibi bir yapısı var yani Ethermine gibi ama kazılan tüm tutarı ödemek yerine parça ödeme yapmasını anlamak istiyorum. 2minersı çok kullanmış ve durumun neden böyle olduğunu bilen birinin yorum yapması faydama olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı