2miners nano adresleri 24-28 Ocak arasında bakımda olacak

Binance'deki nano adresleri 24-28 Ocak tarihlerinde bakımda olacak.
Binance'de nano adresine madencilik yapıyorsanız , ödeme eşiğini geçici olarak artırın veya madenciliği bir BTC adresine veya yerel nano adresine çevirin.
Merhaba konuyu bulamadım bu konuya da kimse cevap yazmamış. Daha detaylı bilgi verir misiniz, neden böyle bir durum oluştu acaba? Yerel nano adresi nasıl oluyor?

Binance 4 gün nano yu işleme kapatıyor.nano paritesini xno yapacak.
ama yerel dediği mesela binance dışında nano yu kullanan borsan varsa.
yoksa günlük ödemeyi yükselt diyor 29 una denk getir.
veya binance veya başka bir yerden BTC adresiyle kazabilirsin.
ama btc en düşük ödeme eşiği 0,005 eth oda şu an $12 dolar 0.0003 BTC yapıyor.
seçim senin.!

Binance 4 gün nano yu işleme kapatıyor.nano paritesini xno yapacak.
ama yerel dediği mesela binance dışında nano yu kullanan borsan varsa.
yoksa günlük ödemeyi yükselt diyor 29 una denk getir.
veya binance veya başka bir yerden BTC adresiyle kazabilirsin.
ama btc en düşük ödeme eşiği 0,005 eth oda şu an $12 dolar 0.0003 BTC yapıyor.
seçim senin.!
Bunun minimum ödemesi dolsun da. BTC adresi almıştım TRBinance'dan onunla kazıma başlarım. xno olunca ne oluyor, arkadaşın bahsettiği gibi alım satım komisyonumu artıyor acaba tam anlamadığım şeyler.

Bunun minimum ödemesi dolsun da. BTC adresi almıştım TRBinance'dan onunla kazıma başlarım. xno olunca ne oluyor, arkadaşın bahsettiği gibi alım satım komisyonumu artıyor acaba tam anlamadığım şeyler.
Burada yazana göre > Say Hello to XNO!

yani bu kısım > Nano is what is considered to be a ‘supranational’ currency with no official country code and therefore must begin with an ‘X’ as per the required standards for business and banking globally by ISO_4217 . The use of an initial letter “X” for these purposes is facilitated by the ISO 3166 rule that no official country code beginning with X will ever be assigned.

alım satım komisyonu ile alakası yok sadece vizyon için.

not : YTD.dir aslında bu şerefsizi 2018 den beri takip ediyorum.tam hodl olunacak koin adamı milyoner eder ama ne zaman işte sabırsızım sattım.

Geri
Yukarı