2miners Nano ödeme düzeldi mi?

• Konuyu başlatan roif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 1B

roif

Hectopat
Güncellemeden sonra Nano'nun ismi XNO olarak değişti. Bende Nano ödeme eşiğimi yükseltmiştim. Şimdi guncellemeden sonra çekim yapan oldu mu acaba bir sorun var mı?

Güncellemeden sonra Nano'nun ismi XNO olarak değişti. Bende Nano ödeme eşiğimi yükseltmiştim. Şimdi guncellemeden sonra çekim yapan oldu mu acaba bir sorun var mı?
2miners ta sorun yoktu, binance açısından vardı. Oda düzeldi. Ben BTC olarak dönüştürdüm ama biraz uzun sürüyo nanoya geçebilirim tekrardan.

acil para lazım değilse
bırak geç gelsin
al-satla uğraşma gereksiz heyecan
zaman israfı kumbara gibi biriksin
Her gün yatınca biraz heyecan oluyor, bizimki birazda hobi oldu. Nvidia A serisi kartlar hakkında bilginiz var mı hocam, enerji tüketimleri düşük ve kazım güçleri iyi gibi tavsiye edermisiniz?

Acil para lazım değilse.
Bırak geç gelsin.
Al-satla uğraşma gereksiz heyecan.
Zaman israfı kumbara gibi biriksin.

Aylık çekiyorum hocam kredi kartı taksitini miningten ödüyorum bir de elektrik faturasını. Günlük çekince çektiğim kurun üstüne satış emri veriyorum daha iyi oluyor bence.
Ben Binance ile konuştum, sadece adı değişti cüzdan kodu aynı dediler. Sorun olursa bize yazın askıda işlem kaldıysa düzeltiriz dediler.

Teşekkürler hocam.

BTC ödememi aldım. 0.05 dolar kesmişler. Ben Nanoyu sevdim arkadaşlar tekrar nanoya geçtim. Eşik değeri de istediğim gibi ayarladım, devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı