2Miners ödemesi az geldi

Nuri şakar

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ilk defa 2Miners ile Nano kazıyorum ve ilk ödeme biraz önce geldi. Fakat toplam ödenen 0.5'i geçmiş olmasına rağmen Binance cüzdan da 0.43 yazıyor. Bu normal mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211107-164615_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211107-164615_Samsung Internet.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 107
  • Screenshot_20211107-164647_Binance.jpg
    Screenshot_20211107-164647_Binance.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 98
Çok kırpmışsın abi fotoları, Eth to Nano kazdığına eminiz değil mi? 2miners'da ödemeler kısmına baksana bir.

2miners nano ile 0 komisyon ödeme başladığı günden bu zaman kazıyorum.
1 kere ödeme aksamadı ve her zaman hesapladıgımda (sitelerde öerilen) fazla yattı.
Sadece bir kere TR saati ile 16-17 arası geliyordu bir kere 19 da geldi o kadar.

arkadaşlar 2minersta kazıyorum ethereumu nanoya çevirme saatindeki piyasa fiyatına baktım nanocoinin o saatteki piyasa fiyatına baktım ve kazdığım eth ın piyasa fiyatı yaklaşık 54 tl iken nanonun piyasa fiyatı 48tl yani 54 tl değerinde ethereumu 48tl lik nanocoine çevirmiş, başkasıda biryerde aynı yorumu yapmış ordan merak edipte bende baktım birde biraz az geliyor gibi geliyordu zaten şüpheleniyordum ve sonuç böyle çıktı sizdede aynısı oluyormu bakar mısınız bunlar gas fee yi peşin alıyor galiba :)

arkadaşlar 2minersta kazıyorum ethereumu nanoya çevirme saatindeki piyasa fiyatına baktım nanocoinin o saatteki piyasa fiyatına baktım ve kazdığım eth ın piyasa fiyatı yaklaşık 54 tl iken nanonun piyasa fiyatı 48tl yani 54 tl değerinde ethereumu 48tl lik nanocoine çevirmiş, başkasıda biryerde aynı yorumu yapmış ordan merak edipte bende baktım birde biraz az geliyor gibi geliyordu zaten şüpheleniyordum ve sonuç böyle çıktı sizdede aynısı oluyormu bakar mısınız bunlar gas fee yi peşin alıyor galiba :)
Nano her saniye düşüyor sanırım 2-3 saat sonra geldiği için de o arada düşüyor olsa gerek. Biraz yüksek yazıp çevirdim ben ama yok sevemedim o işi.

Geri
Yukarı