3.000-3.500 TL telefon önerisi

Japonky

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Anestezist
Merhabalar. Yeni telefon almayı düşünüyorum. Xiaomi Note 9 Pro veya mi Lite 10 almayı düşünüyorum. Aralarında 300 400 TL fiyat farkı var değer mi? Bir de Hepsiburada'dan 12 taksitle alınabiliyor mu 3500 TL'nin altında telefon alınca 12 taksit oluyor diye okudum. Başka telefon öneriniz varsa önerilerinize açığım.

Merhabalar. Yeni telefon almayı düşünüyorum. Xiaomi Note 9 Pro veya mi Lite 10 almayı düşünüyorum. Aralarında 300 400 TL fiyat farkı var değer mi? Bir de Hepsiburada'dan 12 taksitle alınabiliyor mu 3500 TL'nin altında telefon alınca 12 taksit oluyor diye okudum. Başka telefon öneriniz varsa önerilerinize açığım.

Mi Note 10 Lite ve Realme 6 Pro birbirlerine çok yakın ama bu ikisi arasından ben , mi Note 10 Lite'ı tercih ederdim.

12 taksitle vade farkı oluyor. Ben hepsibburadadan msi aldım 6900 liraya, 9 taksitle yaptık 7200 lira oldu 12 taksitle ise 7500 lira oluyordu, siz 3500 liraya alıyorsanız 12 taksitle ödeyecekseniz muhtemelen hesabınızdan 4100 lira çekilecek yani 4100 liraya almış olacaksınız galiba.

12 taksitle vade farkı oluyor. Ben hepsibburadadan MSI aldım 6900 liraya, 9 taksitle yaptık 7200 lira oldu 12 taksitle ise 7500 lira oluyordu, siz 3500 liraya alıyorsanız 12 taksitle ödeyecekseniz muhtemelen hesabınızdan 4100 lira çekilecek yani 4100 liraya almış olacaksınız galiba.

Şu an alışveriş kredi ile ortaya çıkan farka baktım da 3450 TL'ye 3875 alıyorlar. 12 ay taksit seçeneği ile 9 ay yaparım 3770 TL öderim fark etmez. Yapı Kredi kredi kartı kullanıcısıyım alışveriş desteğinde herhangi bir sorun olur mu peki?

Mi Note 10 Lite kullanıcılarının söylediklerine göre telefonda sensör problemi can sıkıcı oluyormuş. Son güncellemeden sonra batarya performansı düştü diyorlar. Ben de almayı düşünüyordum fakat bunları okuduktan sonra başka telefonlara bakmaya başladım.

Mi Note 10 Lite kullanıcılarının söylediklerine göre telefonda sensör problemi can sıkıcı oluyormuş. Son güncellemeden sonra batarya performansı düştü diyorlar. Ben de almayı düşünüyordum fakat bunları okuduktan sonra başka telefonlara bakmaya başladım.

Abim almış, pek hoşuna gitmiş ben de beğendim çok oturaklı güzel telefon şarjı dün 100 iken şu an 85.

Şu an alışveriş kredi ile ortaya çıkan farka baktım da 3450 TL'ye 3875 alıyorlar. 12 ay taksit seçeneği ile 9 ay yaparım 3770 TL öderim fark etmez. Yapı Kredi kredi kartı kullanıcısıyım alışveriş desteğinde herhangi bir sorun olur mu peki?

Biz paraftan almıştık ondan olabilir karttan karta farklılık gösterir tabiki de. Şimdiden hayırlı olsun mi note 10 lite güzel telefon.

Geri
Yukarı