3.000-3.500 TL'ye Monitör Dahil Sistem Önerisi

Kardeşim sana önerdiğim sistemin test videosu satan firma kendisi yapmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ancak bakın mesela şuan çoğu oyunda en düşük de 2GB VRAM kullanıyor.
RAM'den Kullanabilir, sıkıntı olmaz. Polemiğe girme sebebimiz nedir? Arkadaşa yardım etmeye çalışıyoruz, senin önerdiğin daha performanslı olsa onu al derim zaten.

Merhabalar.
Forumda yeniyim kusura bakmayın hatamız olursa.

Bilgisayardaki RAM'ler tek kanallı mı yoksa çift kanallı mı?
Çünkü çift kanallı RAM size daha fazla performans verecektir.
8x1 yapmak yerine 2x4 GB RAM yapmanız daha yüksek performans verecektir.
8x1 den birazcık daha pahalı olacaktır ancak verdiği performansa değeceğini düşünüyorum.
Beğen butonu aşağı soldadır. :D
Teşekkür ederim, ikisini de göze alacağım. Bilgisayarı bu hafta içinde almayacağım için dolar kuru da önemli, ikisini de kaydettim. Şunu Intel Kaby Lake G4560 3.5 GHz, GTX1050TI 4GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayarı almayı düşünüyorum, o monitör yerine zorlayıp daha ucuzunu bulup sistemi daha ucuza getirmeyi planlıyorum :).

Sistemi ucuza getirmeye çalışmak bence yanlış. Eğer acil değilse monitörü sonradan alman bence daha mantıklı. Çünkü senin daha sonraları pişman olacağın bir sistem almanı istemiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı