3.000-5.000 TL'ye oyuncu monitörü tavsiyesi

Bütçe
3000-5000
Kavis seviyorsanız 1000r olan alın. Samsung 32 inç G5 kullandım, 1000r olduğu için hikayeli oyunlarda görüntü daha çok içine çekiyor. Ama monitörün panel kalitesi çok üst düzey değil.

Hocam hikayeli oyunlar oynayacksan şunları öneririm
Hocam ikiside çok güzel gerçekten fakat bütçemde bir oynama oldu, extradan bir masa keyboard+mouse pad, klavye alacağım 3-4K arası olursa çok makbule geçer teşekkür ediyorum yinede

Madem hikayeli oyunlar oynuyorsunuz IPS panel alin. IPS olunca da Curved olmuyor, Curved ekranlar sadece VA panel oluyor. Hikayeli oyunlarda görüntü kalitesi oyunu çok etkiliyor bu fiyatı vermişken güzel görüntü almak gerek. ASUS ve G serisi tercih etmeyin. ASUS TUF monitörler IPS olmasına rağmen renkleri soluk ve cansız oluyor. G serisi zaten VA ve diğer VA panellere göre daha fazla ghosting görünüyor. İyi bir IPS panel hikayeli oyunlar için ideal.

Madem hikayeli oyunlar oynuyorsunuz IPS panel alin. IPS olunca da Curved olmuyor, Curved ekranlar sadece VA panel oluyor. Hikayeli oyunlarda görüntü kalitesi oyunu çok etkiliyor bu fiyatı vermişken güzel görüntü almak gerek. ASUS ve G serisi tercih etmeyin. ASUS TUF monitörler IPS olmasına rağmen renkleri soluk ve cansız oluyor. G serisi zaten VA ve diğer VA panellere göre daha fazla ghosting görünüyor. İyi bir IPS panel hikayeli oyunlar için ideal.
Hocam hikayeli oyunlarda curved çok güzel gözüküyor ayrıca yazılım vesaire yaparken gözümü de daha az yoracağını düşünüyorum. Çok fazla FPS oyunu oynamıyorum dediğim gibi, G serisindeki ghosting problemini duymuştum. Sanırım yanlışınız var, Asus TUF'un attığım modeli VA panel. Vaktiniz için teşekkür ederim 😊
Hocam ikiside curved değil en başta belirttiğim gibi curved bir monitör istiyorum.
Vaktiniz için teşekkür ederim 😊

Hocam hikayeli oyunlarda Curved çok güzel gözüküyor ayrıca yazılım vesaire yaparken gözümü de daha az yoracağını düşünüyorum. Çok fazla FPS oyunu oynamıyorum dediğim gibi, g serisindeki ghosting problemini duymuştum. Sanırım yanlışınız var, ASUS TUF'un attığım modeli VA panel. Vaktiniz için teşekkür ederim 😊

Hocam ikisi de Curved değil en başta belirttiğim gibi Curved bir monitör istiyorum.
Vaktiniz için teşekkür ederim 😊

Attığınız modelin paneline bakmadım TUF monitörde IPS almayı düşünürseniz diye söyledim. Rica ederim.
Bu model indirimde değerlendirebilirsiniz.

Attığınız modelin paneline bakmadım TUF monitörde IPS almayı düşünürseniz diye söyledim. Rica ederim.
Bu model indirimde değerlendirebilirsiniz.
Öncelikle teşekkür ederim VIEWSONIC VX2718-PC-MHD 165Hz 1ms HDMI DP FHD Curved Gaming Monitör buna bakabilirsin bütçeden tasarruf.
İkinize de teşekkür ederim ikisini de listeme alacağım.

Geri
Yukarı