3.000 TL F/P monitör önerisi

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba,

3.000 TL bütçe var.

F/P monitör önerisi lazım. Mümkünse satın aldığınız ve şu an kullanmaktan çok memnun olduğunuz monitör önerileri olsun :)
arkadaşım için istiyorum bu monitör önerisini.

Bir de şu monitörü almış ama iptal edebilirmiş. İndirim ile almış.

Bu monitörden daha iyi öneriniz var mı diye soruyorum aslında.

Sizin önerileriniz neler?

Son düzenleme:

Amazon ve Hepsiburada indirimlerinde geçen hafta 3050 TL rakamlara düştü. Rting incelemesinde de oldukça yüksek puanlar aldı. Ben de geçen hafta satın aldım. Memnunum öneririm.

Oyuncu iseniz 24inç alın, çünkü ekranın kenarlarına göz ucu ile bakabilirsiniz.
Ama 27inç alırsanız, ekranın ucuna bakmak için kafanızı çevirmeniz lazım ve bu sizi ortadan gelecek saldırıya karşı pasif yapar.
Bu yüzden tüm oyuncular vs. 24inç ve daha altı kullanır.

Oyuncu iseniz 24inç alın, çünkü ekranın kenarlarına göz ucu ile bakabilirsiniz.
Ama 27inç alırsanız, ekranın ucuna bakmak için kafanızı çevirmeniz lazım ve bu sizi ortadan gelecek saldırıya karşı pasif yapar.
Bu yüzden tüm oyuncular vs. 24inç ve daha altı kullanır.
Çok teşekkürler bu bilgi için.

Benim önerim sana bu olur.
Beğenmezsen problem yaşarsan iade edersin Amazon zaten ama pek problem sorun yaşayan görmedim.
Ürünün yorumlarına Amazon Amerika'dan da bakabilirsin hatta orada bütün düşündüğün monitörleri bakıp araştır derim büyük bir topluluk var.

Örnek sana önerdiğim LG monitör Amerika Amazon fiyatı ve linki

Bu da senin sorduğun M27Q modeli yanlış bakmadıysam eğer

Yani demek istediğim eğer doğru monitöre baktiysam M27Q için diyorum zaten k fiyatların monitörü değil Türkiye'de nedense satıcılar beraber anlaşıp bazı ürünlere çok fazla kâr ekleyip sonra indirim adı altında bizim aklımızı çelıyorlar.
O yüzden ne alacaksam ilk önce yurt dışı yorumları ve fiyatına bakıyorum.

Benim önerim sana bu olur.
Beğenmezsen problem yaşarsan iade edersin Amazon zaten ama pek problem sorun yaşayan görmedim.
Ürünün yorumlarına Amazon Amerika'dan da bakabilirsin hatta orada bütün düşündüğün monitörleri bakıp araştır derim büyük bir topluluk var.

Örnek sana önerdiğim LG monitör Amerika Amazon fiyatı ve linki

Bu da senin sorduğun M27Q modeli yanlış bakmadıysam eğer

Yani demek istediğim eğer doğru monitöre baktiysam M27Q için diyorum zaten k fiyatların monitörü değil Türkiye'de nedense satıcılar beraber anlaşıp bazı ürünlere çok fazla kâr ekleyip sonra indirim adı altında bizim aklımızı çelıyorlar.
O yüzden ne alacaksam ilk önce yurt dışı yorumları ve fiyatına bakıyorum.
Üstat gerçek fiyatlarını anlamak için nasıl kıyaslama yapıyorsunuz?
Mesela 360 dolarlık bir monitör düşünün.
Şu an 360 dolar = 3.034 TL
Türkiye'de kaç TL olması gerek bu monitörün?
Ayrıca fiyatlarına bakmak için hangi siteleri takip ediyorsunuz?
Amazon dışında.

Üstat gerçek fiyatlarını anlamak için nasıl kıyaslama yapıyorsunuz?
Mesela 360 dolarlık bir monitör düşünün.
Şu an 360 dolar = 3.034 TL
Türkiye'de kaç TL olması gerek bu monitörün?
Ayrıca fiyatlarına bakmak için hangi siteleri takip ediyorsunuz?
Amazon dışında.

Genelde %10 bazen bence maksimum %20
Ama mesela İngiltere fiyatları diğer Avrupa fiyatlarına göre daha pahalı o yüzden bence Almanya ve Amerika ile karşılaştırabilirsin.
Amazon + newegg bakabilirsin.
Ama dediğim gibi bazı ürünlerde ülke fiyatlandırması çok garip klavye aldım yeni fiyatı 90 dolar. Amazon'da 800-900 TL satılıyor makul indirime girmiş 520 TL'den satın aldım.
İndirim bitti klavyede bitti stoğu başka satıcıya geçti ya da başka satıcılardan bakıyorum 1300 1400 TL'ye satıyorlar yani bazı şeyleri ben de anlamıyorum.
Neye göre nasıl bir fiyatlandirma var.

Yeni konular

Geri
Yukarı