3.000 TL laptop önerisi

Bütçe
3000

TommyA

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus-16 - Ryzen 5 7640HS - RTX 4060 - 16GB RAM - 512 GB SSD
Arkadaşlar merhaba, babama laptop alacağım. 3000TL kadar bütçem var. Kendisi sadece dizi ve internette takılmak için laptop kullanıyor. 15.6 inç aşağısını istemiyor. Önerilerinize açığım. Ben 2 tane buldum. Bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunların haricindeki önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Kriterler;
1- Sıfır laptop olması.
2- 15.6 inç olması.
3- Şu anda acil ihtiyacımızın olması.
4- Fiyata göre mümkün olduğunca hızlı olması.

Bu fiyata düzgün laptop bulmanız mümkün değil. İkinciel de maalesef sıfırlarıyla yarışır durumda ama biraz bakınırsanız güzel cihaz bulabilirsiniz. SSD olmasına dikkat edin veya siz alıp takın.

Arkadaşlar merhaba, babama laptop alacağım. 3000TL kadar bütçem var. Kendisi sadece dizi ve internette takılmak için laptop kullanıyor. 15.6 inç aşağısını istemiyor. Önerilerinize açığım. Ben 2 tane buldum. Bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunların haricindeki önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Kriterler;
1- Sıfır laptop olması.
2- 15.6 inç olması.
3- Şu anda acil ihtiyacımızın olması.
4- Fiyata göre mümkün olduğunca hızlı olması.
14 inç kabul ederse https://www.hepsiburada.com/lenovo-...tent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.8.7

kriterler;
1- sıfır laptop olması.
2- 15.6 inç olması.
3- şu anda acil ihtiyacımızın olması.
4- fiyata göre mümkün olduğunca hızlı olması.

3000 TL de 15.6 inç yok anca 14 inç var.

Bu laptoplar insanı kanser eder sürekli donma, kasma, yavaş çalışıyor diye şikayet edersiniz Excel, Word gibi programlar hariç diğerlerini düzgün çalıştırmaz çok sık kullanmayacaksanız klavyeli tablet çok daha mantıklı olacaktır veya ikinciel.

Arkadaşlar hepinize teşekkürler. Babam sadece internetten dizi film seyrediyor. İnternet üzerinden okey tarzı oyunlar oynuyor. Çok beklentimiz yok ancak Google açarken bile kanser etmeyecek bir laptop arıyorum. Önerilerinizi dikkate alacağım tekrar teşekkür ederim. Bu bilgisayarlar nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı