3.000 TL monitör önerisi

Bütçe
2.000-3000

Littman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 24" veya 27" bir monitör arıyorum 2-3.000 TL bandında bütçem var sizce ne alabilirim?

Bütçeni çok azıcık arttırıp bu monitörü alabilirsin.

İmzamda da göreceğin gibi aynısını ben de kullanmaktayım, ayrıca bu monitörü alırsan MSI markasının promosyon kampanyası var Steam kodu veriyorlar. Ayrıca monitörün içerisinden 144Hz destekleyen HDMI kablosu da çıkıyor.

Buna bir bakın bu firmadan 1 hafta önce farklı bir monitör almıştım sıkıntısız gelmişti pivot çok önemli değil diyorsanız.

Bütçeniz artarsa buna bir bakın derim kendim kullanıyorum gayet güzel

@Emre Aydın 1452 Epey'de puanları düşük monitör önermişsiniz. Elimde mevcut olan MSI Optix MAG275R daha iyi seçim olacaktır üstelik promosyon kampanyası da var ürününü MSI web sitesine kayıt ettirdiğinde promosyondan yararlanma şansı olur ve kendisine Steam kodu çıktığında oyun satın alabilir.

@Emre Aydın 1452 Epey'de puanları düşük monitör önermişsiniz. Elimde mevcut olan MSI Optix MAG275R daha iyi seçim olacaktır üstelik promosyon kampanyası da var ürününü MSI web sitesine kayıt ettirdiğinde promosyondan yararlanma şansı olur ve kendisine Steam kodu çıktığında oyun satın alabilir.
Siz o üründen memnunsunuz ben de bu üründen memnunum siz onu önerdiniz ben bunu önerdim hem lg destek konusuna sıkıntı da çıkarmıyor diye de önerdim

@Emre Aydın 1452 doğrudur fakat benim monitörümü aldığı zaman bir promosyondan Steam cüzdan kodu kazanma şansı var ister oyun alır ister paraya çevirebilir bunu. Ayrıca RGB seviyorsa monitörde desteği de var, MSI Center uygulamasını ve Gaming OSD yüklediği zaman monitördeki joysticke gerek duymadan her türlü ayarını rahatlıkla uğraşmadan yapabilecek. Hem G-Sync hem FreeSync desteği de var, pivot özelliği de var üstelik, USB girişleri var, incecik çok kibar ve profesyonel tasarımı var, FPS oyunları oynuyorsa ya da grafik tasarım, CAD CAM programları kullanıyorsa işine yarayacak her türlü özelliği var. Senin monitöründen bir tık daha iyi ve fiyatı bir tık daha ucuz hem promosyon kampanyası da var arkadaş monitörü aldığı zaman bedavaya oyun alma şansı olacak kendisine örnek olarak Forza Horizon 5 bile alabilir. Bu söylediklerimi düşünmekte fayda var, MSI fanboyu kesinlikle değilim profilimdeki MSI parçalarına takılma bütçelerime göre tercih ettim o markayı yoksa şahsi olarak ASUS'u tercih ederdim seçeneğim olsaydı. Esenlikler.

Yeni konular

Geri
Yukarı