3.000 TL telefon seçimi

Bütçe
3000
Geekbench'te daha iyi ve 64 mü 128 mi olduğunu söylememiş. MediaTek cihazlar güncelleme ve ROM desteği olarak kısıtlı. Eu ROM desteği kesildi mesela.

Hocam çoklu çekirdekte 720G daha iyi diye biliyorum onun dışında GPU olarak 8 Pro azıcık daha iyi. Verimlilik konusunda ise büyük bir fark var diye biliyorum.
720G çok daha iyi G90T'den o konuda.

Konuya göre konuşacak olursak birisi 6 birisi 4 GB RAM bu yüzden Note 8 Pro daha iyi olur.

ROM falan yapmıyorum ben, yani direkt telefon olarak en iyisi hangisi?
Performans olarak aynı sayılır. Rn9s CPU Rn8p GPU konusunda önde. Antutu puanları neredeyse aynı. 128/6 9s'e paran yeterse al. RN8p'yi ben MTK olduğu için tercih etmezdim ancak kötü bir telefon değil, alınabilir.

Performans olarak aynı sayılır. RN9s CPU RN8p GPU konusunda önde. AnTuTu puanları neredeyse aynı. 128/6 9S'e paran yeterse al. RN8P'yi ben MTK olduğu için tercih etmezdim ancak kötü bir telefon değil, alınabilir.

Hocam AnTuTu puanına bakarak telefon alınmaz.
MTK işlemciler ise kötü değil sadece modele bakmamız lazım.
G90T'nin çok ısındığını duymuştum onun dışında sorunsuz diye biliyorum.
Bana soracak olursanız ben 720G yonga setine sahip bir cihazı tercih ederdim ama modele bakacak olursak kendi kullandığım cihazı ( 9S'i ) tercih etmezdim.
Bütçe arttırıp Realme 7 alır veya Note 8 Pro alırdım.

Hocam AnTuTu puanına bakarak telefon alınmaz.
MTK işlemciler ise kötü değil sadece modele bakmamız lazım.
G90T'nin çok ısındığını duymuştum onun dışında sorunsuz diye biliyorum.
Bana soracak olursanız ben 720G yonga setine sahip bir cihazı tercih ederdim ama modele bakacak olursak kendi kullandığım cihazı ( 9S'i ) tercih etmezdim.
Bütçe arttırıp Realme 7 alır veya Note 8 Pro alırdım.

Bütçe aşıyor Realme 7.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı