3.000 TL'ye kablosuz oyuncu faresi önerisi

Bütçe
3000
@GalaxySal450 benim bildigim kablosuzlarin sinyal ve performansi dusuk oluyor.
Alakası yok, tam tersi kablosuzların verdiği ms/gecikme değerleri çok daha iyi. Bluetooth moduna bağlarsanız gecikme yaşarsanız elbette, 2.4GHz veya USB ile takınca öyle bir şey olmuyor. Zaten 3.000 liraya kablolu model pek yok.

Amazon.com.tr bu ürün nasıldır fikrinizi alabilir miyim ikisi arasında kaldım
Çöp'ün teki. Kesinlikle bu paralara alınacak bir ürün değil.
İsterseniz açıklayayım neden kötü ve alınacak bir ürün olmadığını.
Razer 3. Nesil Optik Switch > Omron 20M.
Focus Pro 30K Sensör > Hero 25K.
Hem 500 daha ucuz, hem çok çok daha üstün bir ürün. Gidip belli bir süre sonra çift tıklama yaşayıp, garantiye gönderip yeni ürün alması basit elbette. Yine hak etmediği bir fiyat kesinlikle verilmez. Razer'da Logitech kadar ilgili zaten. Omron switchlere zaten bu kadar fiyat biçilmesi saçmalığın ötesi. Ekstra Superlight modelinin skatezleri de fiyatı kadar rezalet.

Son düzenleme:
Çöp'ün teki. Kesinlikle bu paralara alınacak bir ürün değil.
İsterseniz açıklayayım neden kötü ve alınacak bir ürün olmadığını.
Razer 3. Nesil Optik Switch > Omron 20M.
Focus Pro 30K Sensör > Hero 25K.
Hem 500 daha ucuz, hem çok çok daha üstün bir ürün. Gidip belli bir süre sonra çift tıklama yaşayıp, garantiye gönderip yeni ürün alması basit elbette. Yine hak etmediği bir fiyat kesinlikle verilmez. Razer'da Logitech kadar ilgili zaten. Omron switchlere zaten bu kadar fiyat biçilmesi saçmalığın ötesi. Ekstra Superlight modelinin skatezleri de fiyatı kadar rezal
Çok sağolun gerçekten de daha razer 3. nesil daha iyi bir ürünmüş. Onu alacağım sanırım baya bir beğendim.

Çok sağolun gerçekten de daha razer 3. nesil daha iyi bir ürünmüş. Onu alacağım sanırım baya bir beğendim.
Omron switch modellerin 50/20M olmak üzere zaten doğası gereği çift tıklama yapıyor. Bu kadar para verdiğini bir ürünün sorunsuz olmasını herkes ister hâliyle. Kesinlikle Viper V2 Pro bu fiyatta iken kaçırılmamalı. Hem aradığın kriterlere çok daha uygun, yarı yolda vesaire bırakacağını hiç zannetmiyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı