3.000TL telefon önerisi

Bütçe
3.500

Amett

Hectopat
Daha fazla  
Maksimum bütçe 3.500. iPhone hariç bu bütçeye alıncak en iyi telefon nedir? Önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maksimum bütçe 3.500. iPhone hariç bu bütçeye alıncak en iyi telefon nedir? Önerileriniz nedir?
Ben Realme 7 öneriyorum, yok ben Mediatek istemiyorum diyorsan Poco X3 NFC alabilirsin, ama ben Xiaomi'nin yazılımını pek beğenmem, fazla bloatware'lı ve reklamlı olduğu için, ayrıca hızlı çalışmıyor, ben Realme 7 öneriyorum.

Ben Realme 7 öneriyorum, yok ben MediaTek istemiyorum diyorsan POCO X3 NFC alabilirsin, ama ben Xiaomi'nin yazılımını pek beğenmem, fazla Bloatware'lı ve reklamlı olduğu için, ayrıca hızlı çalışmıyor, ben Realme 7 öneriyorum.

POCO gördümde aşırı kaba. Realmi 7 diyosanız şu an alacağım eminsiniz değil mi size güvenip alacağız 😅😅

Bir abi için bakıyorum 2 3 yıl kullanırım diyor yani kamerası video çekme kalitesi iyi olsun cihazda sadece YouTube sahibinden wp başka bir şey uygulama kulanılmıycak tavsiyen nedir ben bilmiyorum telefon şeylerini.

Hocam bütçe artarsa mi Note 10 Lite, artmazsa ve uzun süre kullanmazsa TCL 10 Plus, uzun süreli kullanımda ise Realme 7 öneririm.

Geri
Yukarı