3.15 Upload Hızı İle Twitch'te Kaç Bitrate verilmeli?

Lokslaft

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bit Twitch kanalım var. Bu kanalda CS:GO, PUBG Mobile, ETS 2 gibi oyunlar oynuyorum. İnternet download hızım 32Mbps, Upload hızım 3.15 - 3.30 arası. Sizce yayın için kaç bitrate verebilirim?

Sistem Özelliklerim:

* AMD A8 5600K işlemci
* 8 GB DDR 3 RAM
* Radeon R7 240 2 GB

Teşekkür ederim,bu bitrate arasında yayında bir donma veya oyunda takılmalar yaşarmıyım?

Teşekkür ederim test edeceğim.
Normalde o bitrate'te drop ya da takılma yaşamamanız lazım fakat bilgiasyarınızdan dolayı yaşayabilirsiniz. ETS oynamadığım için özelliklerini tam bir yorum yapamıyorum.

Teşekkür ederim,bu bitrate arasında yayında bir donma veya oyunda takılmalar yaşarmıyım?

Teşekkür ederim test edeceğim.

720p30FPS için 2800 civarı bitrate gerekli. 2200 civarı verip yayında droplar veya yayın sanki 5FPS gibi olmazsa 480p yayın yapabilirsin sanırım.

Stabil bir bağlantınız varsa arkadaşların dediği değerleri deneyin. İşlemcinin özelliklerini bilmiyorum ama slow yaparak daha kaliteli bir görüntü elde edersiniz ama bu işlemcileri oldukça zorladığını biliyorum.

Genelde en düşük ayarlarda oynuyorum,taktik dolayısıyla ama ETS 2 de orta ayarlarda oynuyorum, arada bir yükseğe alıyorum fakat genelde en düşük ayarlarda oynuyorum.

Stabil bir bağlantınız varsa arkadaşların dediği değerleri deneyin. İşlemcinin özelliklerini bilmiyorum ama slow yaparak daha kaliteli bir görüntü elde edersiniz ama bu işlemcileri oldukça zorladığını biliyorum.
Söylediğinizi test yayını yaparak deneyeceğim, sisteme göre en iyi ayarı bulacağım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı