3.2 saat oynanmış Steam oyunu iade edilir mi?

Forziett

Decapat
Birkaç gün önce Steam'den Age of Empires HD aldım fakat daha sonra Definitive Edition sürümünü almak daha doğru geldi ve şimdi de iade etmek istiyorum. İade için 2 saat oynama süresi ve 2 haftalık alım süresi gibi kriterler olduğunu biliyorum fakat okuduğuma göre bir ihtimal 2 saati az farkla aşmış oyunları iade edebililyoruz. Benim sormak istediğim soruda bu ihtimalin yüzdesini arttırma şansımız var mıdır?(bu sebep iadeyi kolaylaştırır, para iadesi bu şekilde seçililrse daha doğru olur vb. gibi). Şimdiden teşekkürler.

Şansını dene, oyunu açmaya çalıştım o yüzden süre biraz uzadı gibi şeyler yaz, belki kabul edilir.

Birkaç gün önce Steam'den Age of Empires HD aldım fakat daha sonra Definitive Edition sürümünü almak daha doğru geldi ve şimdi de iade etmek istiyorum. İade için 2 saat oynama süresi ve 2 haftalık alım süresi gibi kriterler olduğunu biliyorum fakat okuduğuma göre bir ihtimal 2 saati az farkla aşmış oyunları iade edebililyoruz. Benim sormak istediğim soruda bu ihtimalin yüzdesini arttırma şansımız var mıdır?(bu sebep iadeyi kolaylaştırır, para iadesi bu şekilde seçililrse daha doğru olur vb. gibi). Şimdiden teşekkürler.
Kabul edeceklerdir gibi geliyor.

2 Saat sınırına çok katı bakıyorlar hocam. Bazı istisnalar mevcut. Belki süre bakımından %20'e kadar müsamaha gösteriyorlardır ama 3.2 saat iade için fazla bence.

Üst versiyonu al, oynama ve açıklama kısmına sorununu yaz. Kabul edilir bence. Edilmezse aldığın son versiyonu iade edersin.

Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim. İade talebinde bulundum, umarım umduğum gibi gerçekleşir. Bir gelişme olursa buraya yazarım.

Geri
Yukarı