3 - 3.5 bin TL ye MSI oyun laptopu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Recep bey bu durumda ge60 almak daha iyi bir tercih mi?

Not: Gx60'a kıyas ile.
Fiyatları hemen hemen aynı olduğu için merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Abi, 10 dakika önce MSI GE70 2OE-049XTR laptopu win8 le birlikte 3600 tl ye aldım. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim :D

Tabiki yaparım. Ancak ilk defa yapacağım için pek beklediğiniz gibi bir video olmayabilir :D

Tabiki yaparım. Ancak ilk defa yapacağım için pek beklediğiniz gibi bir video olmayabilir :D

Önemli değil kardeş, önemli olan ufakta olsa bir fikir oluşturmak insanlarda. Bir de çok acele etme çekerken bir tanede olsa bir oyun kur göster. Diğer bir ricam ise kutudan MSI sticker ı çıkıyor mu? Diye bakman çıkarsa videoda göstermen.

Hayırlı olsun bende tam yardım etmeye çalışacaktım fikirlerimi söylicektim :( neyse ben biraz bişiler söyleyim de en azından biri çıkıpta niye aldın o laptop'u derse için rahat etsin :D
Ekran kartı o paraya alabileceğin en iyisi diyebilirim birde 4.nesil almalımıyım demişsin.En iyisini yapmışsın alarak 3.nesil ile 4.nesil haswell işlemci arasında %20 civarı bir oyun performans farkı var ve haswell daha az enerji kullandığı için şarj ömrünü uzatıyor. Allah nasip ederse bende bu laptoptan alacağım :) SSD 'li olanından.

Teşekkür ederim. LYS sonuçları açıklanınca, iyi de gelince -zaten karar vermiştim- hemen alayım dedim. :D Yine de teşekkür ederim size.

Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Youtube a bi video koyarsan iyi olur hem bizde fikir sahibi oluruz. Crysis 3 denemesi falan yapabilirsin fraps la. Tabi sana kalmış :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı