3.500 TL Kamera Önerisi

r.yasar10

Megapat
Yer
Ege Bölgesi
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Fotoğrafçılığa meraklıyım yıllardır ama başlamak maddi anlamda pek mümkün olmadı. Ben de bu karantina döneminde bir kamera almaya karar verdim.

Genel olarak sokak fotoğrafçılığı ve doğa fotoğrafçılığı için kullanmayı düşünüyorum, ara sıra da 1080p kısa filmler çekerim. Ve kaliteli bir makine alıp uzun süre kullanmak istiyorum. İkinci el aynasız makinelere sıcak bakıyorum, sıfıra pek sıcak bakmıyorum bütçem ve isteğim doğrultusunda. Aklımda Lumix G7 vardı lakin uygun bulamadım. Sahibinden üzerinde bakıyorum genel olarak oradan önerirseniz sevinirim.

Ayrıca 1080p 60 FPS video kayıt özelliği olursa çok iyi olur.

Bütçem en fazla 3.500 TL, lens dahil olmak üzere. Kit lenslere sıcak bakıyorum. Bütçe azıcık esneyebilir.

@SideWinder hocam özellikle sizin önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Uzun zamandır kullanmıyordum hesabımı, ilk kez konu açıyorum uzun süre sonra. Bir yanlışım olduysa kusura bakmayın.

Öneriler için teşekkür ederim. Kısa film isteğimi tatmin etmesi için Olympus OM-D E-M10 Mark III aldım. 4K çekim ve 1080p 60 FPS cezbetti açıkçası. Umarım doğru bir tercih olmuştur. Ayrıca dolar kuru da düşüp ürün fiyatlarını düşürecek kadar bir süre sabit kalırsa daha iyi bir makine alabilirim. Son gelişmeler de bu yönde umut vadetmiyor değil. 6 ay sonra bakacağız bakalım.

Öneriler için teşekkür ederim. Kısa film isteğimi tatmin etmesi için Olympus OM-D E-M10 Mark III aldım. 4K çekim ve 1080p 60 FPS cezbetti açıkçası. Umarım doğru bir tercih olmuştur. Ayrıca dolar kuru da düşüp ürün fiyatlarını düşürecek kadar bir süre sabit kalırsa daha iyi bir makine alabilirim. Son gelişmeler de bu yönde umut vadetmiyor değil. 6 ay sonra bakacağız bakalım.
Memnun musun acaba ben de ya bu makineden ya da a6000 almayı düşünüyorum, video açısından titreme vs. var mı az ışıkta performans nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı