3.500 TL monitör önerisi

Gigabyte G24F denilen monitörü aşırı pahalıya satıyorlar hocam, kronik sorunu olan bir monitörü niye bu fiyata satıyorlar anlamadım. Konu sahibinin attığı linkte de zaten 3.900'e yakın bir fiyatta görünüyor G24F.
Nasıl yani hocam anlayamadım? Baktığınız monitörler de aynı fiyatda. Gigabyte mesela.
@gktg21 Dell G2422HS bütçenizi aşmıyor bile attığınız G24F linkine bakılırsa.

Gigabyte G24F denilen monitörü aşırı pahalıya satıyorlar hocam, kronik sorunu olan bir monitörü niye bu fiyata satıyorlar anlamadım. Konu sahibinin attığı linkte de zaten 3.900'e yakın bir fiyatta görünüyor G24F.
G24F-2 sandım. Zaten konu sahibi o monitörü atarak bütçesini belli etmeye çalışmış ama sonrasından 3.300TL dedi. Bence bir şekilde bütçe yükseltmeli yoksa mutsuz olur. Şahsi düşüncem.

İtopya'da şuan 3399tl

İtopyada şuan 3399 tl g24f modeli

Hocam Dell monitörünüz de benim şuan yaşadığım sıkıntı var mı acaba , bununla ilgili konu açmıştım da bakarsanız sevinirim @serhatcandev Sayfayı kaydırınca piksellerin belirginleşmesi
Hayır hocam. Asus'a yazın ilgilenirler. Dell'i bu yüzden öneriyorum en çok. Çünkü monitörleri problemsiz oluyor sıkıntılı bir şey olsa bile hemen yenisini gönderiyorlar monitör incelememe bakarsanız görürsünüz bir arkadaşa daha üst model monitör gönderiyorlar ışık sızması olduğu için.

Anladım. Teşekkürler ederim. Peki biraz daha beklesem fiyat artışı ya da indirim için bekletiniz var mı Dell mode'li için.
Valla ben 27inc modelini 4k'ya almıştım. İndirim gelir mi bilmiyorum ama para varsa teknolojik alet için böyle beklemek çok zararlı bir şey. Paran varsa direkt alacaksın yoksa her almadığın gün fiyatı artıyor.

Hayır hocam. ASUS'a yazın ilgilenirler. Dell'i bu yüzden öneriyorum en çok. Çünkü monitörleri problemsiz oluyor sıkıntılı bir şey olsa bile hemen yenisini gönderiyorlar monitör incelememe bakarsanız görürsünüz bir arkadaşa daha üst model monitör gönderiyorlar ışık sızması olduğu için.

Vallahi ben 27inc modelini 4K'ya almıştım. İndirim gelir mi bilmiyorum ama para varsa teknolojik alet için böyle beklemek çok zararlı bir şey. Paran varsa direkt alacaksın yoksa her almadığın gün fiyatı artıyor.

Hocam 50-60cm mesafeden kullandığınızı okudum biraz absürt olacak ama 20 - 30 cm mesafeden de bakabilir misiniz acaba?

Hocam 50-60cm mesafeden kullandığınızı okudum biraz absürt olacak ama 20 - 30 cm mesafeden de bakabilir misiniz acaba?
Benim monitörüm duvara monteli rekabetçi oyun oynarken bu mesafe de kullanıyorum hiç bir şey olmuyor 27inc olmasına rağmen. Klavyeye bakarsan yakınlığı anlarsın aramda 20-30'u bırak 10cm falan oluyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20221114_231400.jpg
    IMG_20221114_231400.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 16

Yeni konular

Geri
Yukarı