3.500 TL sistem önerisi

Depolama olarak 200TL civarına SSD alabilirsiniz, istiyorsanız elinizdeki laptopun harddiskini takarsınız.
@Itechin.g

3900 TL.

Ayrıca biraz daha araştırmayla daha ucuzu da bulunuyor 2200G'nin. Param Güvende ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz...
@muhammedsungur, topladığım sistemi kaçırmayın. @Itechin.g, her şey sıfır olacak diye bir şey yok.

Ayrıca biraz daha araştırmayla daha ucuzu da bulunuyor 2200G'nin. Param güvende ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz...
@muhammedsungur, topladığım sistemi kaçırmayın. @Itechin.g, her şey sıfır olacak diye bir şey yok.

Hocam bana göre de ikinci el en iyisi fakat isteyen kişi ne istiyor bilmiyorum.

Athlon 300G önermem. @muhammedsungur, sistemi sizin için tekrar düzenleyeyim;
Hocam bana göre de ikinci el en iyisi fakat isteyen kişi ne istiyor bilmiyorum.
Bende bilmiyorum artık kendisi karar verir. Ki topladığım bilgisayarda ikinci el tek parça işlemci. İşlemciler en az sorun çıkaran bileşenlerdir.
@muhammedsungur, parçalar indirimdeyken hemen alın. Hele ki anakart A320'lerin daha ucuzuna satılıyor.

Athlon 300G önermem. @muhammedsungur, sistemi sizin için tekrar düzenleyeyim;

Bende bilmiyorum artık kendisi karar verir. Ki topladığım bilgisayarda ikinci el tek parça işlemci. İşlemciler en az sorun çıkaran bileşenlerdir.
@muhammedsungur, parçalar indirimdeyken hemen alın. Hele ki anakart A320'lerin daha ucuzuna satılıyor.

Alah razı olsun hocam gerçekse sizin gibi çözüm üreten insanlazım her konuya.

Geri
Yukarı