3 aydan beridir fiber kutu gelmedi

Sene sonuna doğru belirlenen bütçe bittiği için çalışmalar diğer seneye kalıyor. Ocak ayından itibaren çalışmalar tekrardan başlayacaktır. Kesilen internetiniz konusunda operatörünüzü BTK'ya şikayet edin.

Sene sonuna doğru belirlenen bütçe bittiği için çalışmalar diğer seneye kalıyor. Ocak ayından itibaren çalışmalar tekrardan başlayacaktır. Kesilen internetiniz konusunda operatörünüzü BTK'ya şikayet edin.

Fiber kabloyu çektikleri zaman kablomuza zarar verildi bu apartmandaki bir başka birine daha olmuş o VDSL kablo çektirmiş tekrardan fiber kablo çekilmeden önce VDSL üzerinden 50 Mbps'yi rahatça alabiliyordum.

Apartman VDSL kutusuna gene 50 Mbps geliyor bizim kabloya zarar verdiklerinden modeme çıkan kabloda hız düşüyor 5 6 Mbps'lere kadar düşüp kopmalar oluyor.

Son düzenleme:
Büyük ihtimal hattınızda zayıflama var eğer modeminiz DSL sinyali alıyorsa hat değerlerinizi atar mısınız?

Şu an DSL sinyali kesildi maalesef kabloda tamamen hareket gitti bir süre kullanmaya devam ettim ancak gitti komşumdan rica ettim onun internetini kullanıyorum şu an.

Ben her ay 200 TL ödüyorum TT'ye 60 GB internet. Kıt kanaat geçinmeye çalışıyorum.

Ben Vodafone kullanıyorum hem ev internetinde hem de telefonda 65 70 TL arası vergisine göre değişiyor 7 GB + 2 GB'ta hediye tanımladılar yeni geçtiğim için 9 GB haftada 2 kezde hediye (sizde sil süpür bende çark) hakkım var.

Şu an DSL sinyali kesildi maalesef kabloda tamamen hareket gitti bir süre kullanmaya devam ettim ancak gitti komşumdan rica ettim onun internetini kullanıyorum şu an.

Ben Vodafone kullanıyorum hem ev internetinde hem de telefonda 65 70 TL arası vergisine göre değişiyor 7 GB + 2 GB'ta hediye tanımladılar yeni geçtiğim için 9 GB haftada 2 kezde hediye (sizde sil süpür bende çark) hakkım var.

Kardeşim evdeydi Türk Telekom'dan satış temsilcisi gelmiş. Beni aradı. 1 hafta içinde kutuyu takıp hattı aktif edeceklerini söyledi. Sabırsızlanıyorum😂

Kardeşim evdeydi Türk Telekom'dan satış temsilcisi gelmiş. Beni aradı. 1 hafta içinde kutuyu takıp hattı aktif edeceklerini söyledi. Sabırsızlanıyorum😂

Hocam bize de aynısını dediler 4. ay bu bize hem en geç 10 güne aktif olur dediler o kadar ümitlenmeyin
Türk Telekom bu dediğini hiçbir zaman yapmaz.

Bakalım bekleyip göreceğiz. Binaya afiş vsde asmışlar. Gelişme olursa yazarım.

Hocam bir durum güncellemesi yapmak isterim. Bize şöyle FTTH hat için bugün kutu getirdiler sonunda umarım sizinkide bağlanmıştır yarın başvuruda bulunacağım.

Dosya Ekleri

• fiber.jpg
    fiber.jpg
    138,2 KB · Görüntüleme: 26
Hocam bir durum güncellemesi yapmak isterim. Bize şöyle FTTH hat için bugün kutu getirdiler sonunda umarım sizinkide bağlanmıştır yarın başvuruda bulunacağım.

Yok hocam herhangi bir gelişme. Bende bekliyorum hâlâ olmadı satış temsilcisini arayacağım altyapı birimiyle konuşsun. Sizin adınıza sevindim umarım kısa sürede satışa açılır.

Geri
Yukarı