3 aylık Game Pass Ultimate Türkiye hariç çoğu ülkede 5,90₺

Bizim içimizde vardır fırsatçılık eğer fırsatçılık yapabilirken yapmıyosan ahmak olarak değerlendirilirsin Türkiye'de kanımızda var.
Fırsatçılık ülkemize özgü bir şey değil? Cidden niye Türk halkı olarak kendimizi küçük düşürmek zorundayız? Özellikle de Amerika'da milyon dolarlarca para kazanan bir şirket için. İnsanların bir oyun servisini başka ihtiyaçları veya istekleri arkasına atıp bir fırsat bulduklarında değerlendirmesi bence gayet normal, özellikle şu durumlarda. Tabi ki herkes istediğini düşünmekte özgür, ben de böyle düşünüyorum.

Fırsatçılık ülkemize özgü bir şey değil? Cidden niye Türk halkı olarak kendimizi küçük düşürmek zorundayız? Özellikle de Amerika'da milyon dolarlarca para kazanan bir şirket için. İnsanların bir oyun servisini başka ihtiyaçları veya istekleri arkasına atıp bir fırsat bulduklarında değerlendirmesi bence gayet normal, özellikle şu durumlarda. Tabi ki herkes istediğini düşünmekte özgür, ben de böyle düşünüyorum.

Hocam sırf dolar yükseldi diye araba fiyatlarına 3 X zam yaptılar galericiler arabaları bayilerden alıp 20 bin le 50 bin arası daha fazla ya satıp fırsatçılık yapıyor anlat anlat bitmez hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı