3 Aylık Milleni Deneyimim

Altyapımın ADSL mi VDSL mi desteklediğini nasıl anlayabilirim?
Buradan sorgulayın. Size önereceği paketlerden görürsünüz. ADSL 16 mbite kadar veriyorlar en fazla daha yüksek bir hız çıkarsa altyapınız VDSL destekliyordur.
Milleni'de sorun yaşadığınızda tek başınasınız. Tahattütsüz aboneliğinizi iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradığınızda "ama şimdi iptal ettirirseniz iptal bedeli ödeyeceksiniz... bakın internetiniz gelmiş şuanda zaten.." tarzında (tabi bu konuşma 15 dakka boyunca aynı devam etti) bakkal gibi konuşmalarla karşılacaksınız. Sorun yaşamayacağınıza eminseniz buyurun önden gidin.
Aynen öyle hocam. Ben üzerine gitmeseydim belki de 1 hafta daha internetsiz kalacaktım.

Buradan sorgulayın. Size önereceği paketlerden görürsünüz. ADSL 16 mbite kadar veriyorlar en fazla daha yüksek bir hız çıkarsa altyapınız VDSL destekliyordur.
En fazla 68 mbps alabilirsiniz dediler ama pek inanasım gelmedi hocam. Milleni acaba Türk Telekom altyapısı mı kullanıyor?

En fazla 68 mbps alabilirsiniz dediler ama pek inanasım gelmedi hocam. Milleni acaba Türk Telekom altyapısı mı kullanıyor?
Hocam yerine göre değişiyor. Turkcell ve Türk Telekom altyapısı kullanıyor. 68 mbitin hepsini alamayabilirsiniz ama 35 mbit paket alabilirsiniz diye düşünüyorum. Hat değerleri de çok önemli bu konuda.

Geri
Yukarı