(Sonlandı) 3 aylık Xbox Game Pass sadece 10 TL

Bilen biri çıkarsa iyi :D
Ben de denedim, ama büyük ihtimalle kodlar tükendiğinden kabul etmedi. Kartta para da vardı kabul etmedi sinirlenip bırakmıştım kaç hafta önce, şimdi bunu gördüm dedim bari bu tükenmeden alayım. Bence sizde 10 lira verip alabilirsiniz ondan alabilme ihtimaliniz çok düşük çünkü.

Ben de denedim, ama büyük ihtimalle kodlar tükendiğinden kabul etmedi. Kartta para da vardı kabul etmedi sinirlenip bırakmıştım kaç hafta önce, şimdi bunu gördüm dedim bari bu tükenmeden alayım. Bence sizde 10 lira verip alabilirsiniz ondan alabilme ihtimaliniz çok düşük çünkü.

Onların tekniğini bilmek isterdim şahsen.

Bu keylere ihtiyacım olduğu için sürekli onlara para ödüyordum. Bu konu çok işime yaradı. Konuyu kaybetmemem için bir beğeni rica etsem?

Kart doğrulaması için para istemesi doğal çünkü random bir kart numarası bile girip kodları sömürenler olacak illaki ama ne kadar para çekiyor acaba bilen biri var mı?
Papara'da içinde 50 kuruş olan sanal kartımla aldım, 50 kuruşu çekmedi duruyor hala içinde. Bilgisayardan alamayabilirsiniz, hata veriyordu ben kartı girdiğimde. Telefondan üye olup premium almaya çalışın crunch'da. @SplinterSen @pixeliko

Papara'da içinde 50 kuruş olan sanal kartımla aldım, 50 kuruşu çekmedi duruyor hala içinde. Bilgisayardan alamayabilirsiniz, hata veriyordu ben kartı girdiğimde. Telefondan üye olup premium almaya çalışın crunch'da. @SplinterSen @pixeliko
Papara ile denedim, "There was a problem with your card." hatasını alıyorum yine. Kartın içinde ₺10 bakiye var.

Geri
Yukarı