3 bin model oyuncak araba biriktirdi, eldivensiz dokunamıyor

Elinde tuttuğu model ve raflarında araçlara bakacak olursa sanırım Hotwheels ve Matchbox markalarından toplamış. Ben de topluyorum. Yeni başladım diyebilirim. Zevkli bir hobi. Ben eldiveni geçtim kapalı kutu sergiliyorum. Maddi açıdan günümüzde yine uygun olmasa da verdiği zevk apayrı.

Elinde tuttuğu model ve raflarında araçlara bakacak olursa sanırım Hot Wheels ve matchbox markalarından toplamış. Ben de topluyorum. Yeni başladım diyebilirim. Zevkli bir hobi. Ben eldiveni geçtim kapalı kutu sergiliyorum. Maddi açıdan günümüzde yine uygun olmasa da verdiği zevk apayrı.

Bende tuşlu telefon toplamak istiyorum hocak biliyon mu? Aslında sadece tuşlu değil eski olan bütün telefonları temiz bir şekilde muhafaza edip koleksiyon oluşturmak istiyorum ama malum ekonomi izin vermiyor.

Bende tuşlu telefon toplamak istiyorum hocak biliyon mu? Aslında sadece tuşlu değil eski olan bütün telefonları temiz bir şekilde muhafaza edip koleksiyon oluşturmak istiyorum ama malum ekonomi izin vermiyor.
Çok bilgi sahibi olduğum bir konu değil ama eski model retro telefon toplayan insanlar var. Konu telefon olunca malum biraz pahalı bir hobi olmuş oluyor. Eski telefonları da kozmetik anlamda iyi bulmak da zor iş. Açıkçası hem çok bütçeniz hem de çok zamanınız yoksa başka bir hobiye bakmanızı öneririm.

Çok bilgi sahibi olduğum bir konu değil ama eski model retro telefon toplayan insanlar var. Konu telefon olunca malum biraz pahalı bir hobi olmuş oluyor. Eski telefonları da kozmetik anlamda iyi bulmak da zor iş. Açıkçası hem çok bütçeniz hem de çok zamanınız yoksa başka bir hobiye bakmanızı öneririm.

Hocam telefonu çok güzel saklayıp muhafaza eden insanlar var, ben çevremden biliyorum. Annemin telefonu eski ama bir çizik bile yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı