3 bin TL'ye kadar kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

Android kullanıyorsanız alabileceğiniz en iyi cihazlardan biri Samsung Galaxy Buds 2'dir
iPhone kullanıyorsanız da en uygun olarak Beats Studio Buds'a göz gezdirebilirsiniz

Beats Studio Buds kullanıyorum fiyatı da yaklaşık 3k kadar. Ses kalitesi ve marka olarak önerilen bir marka ve kulaklık konusunda iyi bir geçmişleri var, öneririm. Apple'a bağlı bir markadır ama ben androidde kullanıyorum performans kaybı hiç yok.

Beats Studio Buds kullanıyorum fiyatı da yaklaşık 3k kadar. Ses kalitesi ve marka olarak önerilen bir marka ve kulaklık konusunda iyi bir geçmişleri var, öneririm. Apple'a bağlı bir markadır ama ben androidde kullanıyorum performans kaybı hiç yok.
Hocam beats için çok fp ürünü değil diyorlar ama. Siz ne düşünüyorsunuz?

Hocam beats için çok fp ürünü değil diyorlar ama. Siz ne düşünüyorsunuz?
Ben şahsen bir kullanıcısı olarak ses kalitesini ve Apple cihazları arasındaki uyumunu beğeniyorum. Ancak değiştirmek için gün kovalıyorum çünkü bana ANC'si başlarda çok güzel geliyordu ancak yakın zamanda AirPods Pro'nun ANC'sini deneyimleyince gerçekten kulaklığımın bu yönde performansının çok kötü olduğunu gördüm. Aynı şekilde şeffaf modu da çok berrak çalışmıyor, Apple'ın diğer ürünleri gibi değil diyebilirim ancak ses kalitesi kesinlikle çok başarılı, Beats kalitesini ses anlamında her ne kadar gösterse bile ANC ve Şeffaf mod için tercih edilmez. Apple ekosistemi için tercih etmek istiyorsanız edebilirsiniz sadece.

Tavsiye verecek arkadaşlar kulaklığı müzik için kullanıcam. Ağırlıklı olarak rock dinliyorum
Beats studio buds, 3K için ideal bir kulaklık benim de tarzım rock hatta punk dinliyorum genelde, şarj konusunda iyidir uzun yolculuklarda yarı yolda bırakmadı beni ve her cihaza da uyumu var. Ses kalitesi konusunda beklentinizi karşılar yani.

Geri
Yukarı