3. Dünya Savaşı Çıkar mı?

3. Dünya Savaşı çıkar mı?

• Evet

Oy: 12 19,4%
  • Hayır

Oy: 38 61,3%
  • Zaten başlamadı mı?

Oy: 12 19,4%

• Oy verenlerin toplamı
    62
  • Anket kapandı .

Techno34

Decipat
Makaleler
4
Malum yaşananlar ortada. Rusya ve Ukrayna savaşıyor. En kısa sürede savaşın daha fazla kayıp vermeden bitmesini diliyorum. Soru basit arkadaşlar ankete katılıp cevap verebilirsiniz ve cevap yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malum yaşananlar ortada. Rusya ve Ukrayna savaşıyor. En kısa sürede savaşın daha fazla kayıp vermeden bitmesini diliyorum. Soru basit arkadaşlar ankete katılıp cevap verebilirsiniz ve cevap yazabilirsiniz.
Bence 3. dünya savaşı böyle bi sebepten çıkmaz. Çünkü Rusya NATO'yu karşısına alamaz. Ha alırsa bunu tek başına yapmaz ve acayip yıkıcı bir savaş olur. 3. dünya savaşının sebebini ben su kıtlığı veya başka kaynakların tükenmeye başlaması sonucu düşünüyorum. Çünkü 2050 ye doğru su kıtlığı yaşayacağımız söyleniyor uzmanlara göre.

Şu an çıkmazsa ileride mutlaka çıkacaktır yıllardır hep şavaşlar olmuştur şu an biraz durgunlukta.
Eğer biz göremesek bile 3 dünya şavaşı kesin çıkacaktır diyorum ben şavaş asla bitmez diyorum.

3. Dünya Savaşı, bir savaştan ziyade Dünya'nın sonu olur. Yani tabi kesin olarak çıkmaz diyemem ama böyle bir şey göze alınmaz. Artık hiçbir şey eskisi gibi değil, silahlar çok farklı bir boyuta ulaştı.

Geri
Yukarı