3. Dünya savaşına doğru

Orduda ki tüm envanterde abye abdye bağımlıyız mal vermediklerini düşün ne yapacaksın yani sandığınız kadar koca falan değil memleketimiz.
Silah konusunda bağımlı olduğumuz konusunda haklısın ama adamlar silah satmak için yer arıyor zaten sen paradan haber ver yeter ki.

Silah konusunda bağımlı olduğumuz konusunda haklısın ama adamlar silah satmak için yer arıyor zaten sen paradan haber ver yeter ki.
Sen abyle savaşırken hangi parayla almanyadan silah alacaksın çok merak ediyorum. Tanklarımız alman malı sigsauerden dünyanın silahını mermisini aldık adamlarla savaşırken gel malzeme veriyim benim adamlarımı öldür mü diyecek.

Savaş esnasında da hiçbir ülke senin gözünün yaşına bakmaz. Yok AB üyesiymiş yok NATO üyesiymiş, bunların o kadar da bir önemi yok.

Biz de NATO üyesiyiz ama adamların tek bir hayrını görmüşlüğümüz yok.

Kısacası Yunanistan öyle bir aptallık yaparsa bizim elimiz armut toplamayacak.

Türkiye bu konuda hafife alınacak, küçümsenecek bir ülke değildir.[/QUOTE]

Vuramazsın kardeşim açık ve net biz rusyanın uçağını düşürdük bizi vurabildi mi vuramadı niye biz nato üyesiyiz. Sende gidip yunanı vuramazsın vurursan abyle savaşı göze alırsın bu iş bu kadar net.

.
images.jpeg

Sen abyle savaşırken hangi parayla almanyadan silah alacaksın çok merak ediyorum. Tanklarımız alman malı sigsauerden dünyanın silahını mermisini aldık adamlarla savaşırken gel malzeme veriyim benim adamlarımı öldür mü diyecek.
Tek silah yapan onlar mı ? Dostum 3 tane ülke biliyorsun onun üzerinden çıkarım yapıyorsun.

Askere bu silahlarla eğitim verdin ama onu hesapla f16 uçuran adama al sana mig mi diyecez deriz ama bunlar zaman ve eğitim meselesi savaş başladıktan sonra böyle birşey çok zor.
Tek silah yapan onlar mı ? Dostum 3 tane ülke biliyorsun onun üzerinden çıkarım yapıyorsun.

İlk ölen olursun muhtemelen dostum, gerçek hayatı bırak arma 3'te bile PUBG taktikleri işe yaramaz. Gerçek dünya'da öyle bir çatışma şekli yok:)

ABD Türkiye'yi Nato'dan atarsa o zaman vurabilir.
Kimse bir nato üyesini nato'dan atamaz. Ama kendisinin çıkmasına zorlayabilir.

Kimse bir nato üyesini nato'dan atamaz. Ama kendisinin çıkmasına zorlayabilir.
Atılamaz diye bir şey yok, zaman zaman düşünüyorlar bunu. Türkiye böyle devam ederse atılmasına şaşırmam.

Geri
Yukarı